سردار فضلی:رهبر انقلاب در برابر اغتشاشگران با گذشت رفتار کردند
ساعت ۳:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱ : توسط : حسینی
سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی گفت:در خطبه های نماز جمعه 29 خرداد ماه برای همگان روشن شد که رهبر معظم انقلاب تا چه اندازه در برابر اغتشاش گران با گذشت و صبوری رفتار کردند .
به گزارش ایرنا فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) با بیان اینکه استقامت و صبوری رهبر معظم انقلاب اسلامی به بلندای کوه دماوند است افزود : قله های بزرگ جهان در برابر اراده ی رهبر معظم انقلاب اسلامی ناچیز است .
سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی با اشاره به اغتشاشات بعد از انتخابات گفت : گروهی با ساماندهی سازمان رای در زمان انتخابات تلاش کردند جو کشور را متشنج کنند اما پایه های این نظام اسلامی شکل گرفته از مبانی قرآن است و هیچ فردی به راحتی نمی تواند این پایه ها را متزلزل کند.
فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در 5 محور فعالیت های خود در مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی را دنبال می کند افزود : مقابله با تهدیدات سخت دفاعی مانند دوران دفاع مقدس و مقابله با تهدیدات نیمه سخت امنیتی در بخش مسلحانه و غیر مسلحانه و مقابله با تهدیدات نرم از محورهای اصلی این 5 محور است .
سردار سرتیپ علی فضلی، در ادامه اظهار داشت: پاسداری از انقلاب اقتدار و توفیق بلندی می خواهد که این دو شرط در افراد سپاهی و بیسجی وجود دارد. وی اضافه کرد : پاسداران و بسیجیان در همه حوادث و صحنه ها از مردم درمقابل دشمنان اصلی اسلام و انقلاب اسلامی دفاع کردند.
سردار فضلی تاکید کرد : از تمام توانمندیهایمان برای مقابله با تهدیدات فرهنگی بهره می گیریم تا دشمن به وسیله ی این تهدیدات نتواند تاثیرات سوء خود را بر کشور بگذارد.