بزرگواری در نطق میان دستور: آیت الله لاریجانی کروبی را محاکمه کند
ساعت ٢:٥۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جدید دستگاه قضایی گفت: ازایشان می‌خواهم برای اینکه در ابتدای کار برگ زرینی را در کارنامه خود ثبت نماید آقای کروبی را به محکمه کشانده و چنانچه بر گفته‌ها و نوشته‌های خود دلیل و مدرکی داشته باشند که ندارند، با خاطیان برای حفظ آبروی نظام به اشد مجازات برخورد کنید.


به گزارش خبرنگار امور مجلس خبرگزاری فارس، سید علی بزرگواری نماینده مردم کهکیلویه و بویر احمد و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه به عنوان آخرین ناطق میان دستور با اشاره به دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و حضور 85 درصدی مردم در پای صندوق‌های رأی اظهار داشت: از اینکه بعد از گذشت 30 سال از عمر این انقلاب ملت همیشه در صحنه ایران با حضور گسترده خود پای صندوق‌های رأی دنیای استکبار را مات و مبهوت نمودند شکرگزاریم.
وی بر همین اساس با بیان اینکه مدال افتخار این حماسه بزرگ همواره برگردن ملت ایران آویزان خواهد ماند، ابراز داشت: ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که همواره زبانزد جهانیان بودند این بار نیز با حضور 85 درصدی و 40 میلیونی خود پای صندوق‌های رأی جهانیان را مبهوت نمودند.
این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملت ایران با حضور 40 میلیونی خود حرکتی به یاد ماندنی از خود به جای گذاشت و با کمال آرامش دل دوستان را شاد و ذائقه دشمنان را تلخ نمود.
وی همچنین گفت: جا دارد به خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به خصوص ریاست جمهوری یادآور شوم که اگر منصفانه به قضاوت بنشینیم متوجه خواهیم شد که ملت ایران همواره با فداکاری در صحنه حضور داشتند.
بزرگواری در ادامه با بیان اینکه امروز روز جبران این فدارکاریهاست، عنوان کرد: گرچه در میان لیست کابینه معرفی شده رئیس‌جمهور نامی از نیروهای رشید و بالنده استان کهکیلویه و بویر‌احمد دیده نمی‌شود اما ما انتظار داریم که ریاست‌جمهوری در حد معاونان خود از نیروهای متعهد و کارآمد این استان استفاده نمایند.
وی در ادامه با اشاره به انتصاب آیت‌الله صادق لاریجانی به عنوان ریاست‌قوه قضائیه، تصریح کرد: تصدی مسولیت اجرای عدالت اسلامی را به آیت‌الله صادق لاریجانی تبریک می‌گویم و در جایگاه نمایندگی ملت شریف ایران از او می‌خواهم برای اینکه در ابتدای کار برگ زرینی را در کارنامه خود ثبت نماید آقای کروبی را به محکمه کشانده و چنانچه بر گفته‌ها و نوشته‌های خود دلیل و مدرکی داشته باشند که ندارند، با خاطیان برای حفظ آبروی نظام به اشد مجازات برخورد کنید.
این نماینده مجلس با بیان اینکه از آیت‌الله صادق لاریجانی خواستارم که با خاطیان نظام برخورد نماید، اظهار داشت: از آیت الله صادق لاریجانی می‌خواهم که برای حفظ آبروی روحانیت با آقای کروبی برخورد کند.
وی با بیان اینکه قوه قضائیه نباید اجازه دهد که هر فردی آبروی نظام را ببرد، تأکید کرد: برخی از نمایندگان قبل از تشکیل رسمی جلسه مجلس و فرا رسیدن روز رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور به پیش‌گویی‌هایی روی آورده‌اند و با یک تحلیل آبکی اظهار نظر می‌نمایند که چه تعداد از وزرای پیشنهادی ریاست‌جمهوری رأی خواهند آورد و چه تعداد رأی نخواهند آورد.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی در عین حال گفت: از این نمایندگان می‌خواهم که با تحلیل‌های آبکی و خبرهای سوخته خود جو جامعه و اذهان نمایندگان را ملتهب نسازند.
وی در ادامه با اشاره به سخنی از امام‌خمینی(ره) که فرمود هر وقت دشمنان از ما تقدیر کردند بدانید که کار اشتباهی توسط شما صورت گرفته است، اضافه کرد: زمانی که روزنامه‌ها و رسانه‌های بیگانه صحبت‌های برخی از نمایندگان را با آب و تاب و به صورت گسترده منتشر کرده و آنها را با جدیت پوشش می‌دهند حکایت از جاده خاکی‌هایی است که آقایان رفته‌اند.
انتهای پیام