هدف موسوی از تشکیل جبهه سیاسی مبهم است
ساعت ٢:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٦/۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: مسئول انجمن دانشجویان مجمع متخصین گفت: اصرار موسوی برای تشکیل جبهه سیاسی با توجه به عملکرد پیشین وی، فلسفه ایجاد جبهه را از اساس و بنیاد باطل خواهد کرد چون هدف از ایجاد جبهه مبهم است.


امیرحسین نجم‌آبای مسئول انجمن دانشجویان مجمع متخصصان ایران در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به احتمال تشکیل جبهه سیاسی موسوی اظهار داشت: جبهه سیاسی موسوی که در رسانه ها به آن پرداخته شده، دو سئوال را مطرح می‌َکند؛ اول اینکه یا آقای موسوی با عملکردی که پس از انتخابات داشته صلاحیت فعالیت سیاسی یا اجتماعی را ندارد و باید قانون مانع از اینگونه فعالیت‌ها شود.
وی با طرح این سؤال که آیا ایجاد این جبهه مسبب نشاط و و حدت ملی شده و یا کینه توزیها و اختلافات را می خواهد طی چهار سال آینده دامن بزند و کشور را دچار آشوب نماید.
نجم‌آبادی ادامه داد: همه می‌دانیم که تشکیل چنین جبهه‌ای به رهبری موسوی و احزابی که خود را مقید به رعایت ارزشهای انقلاب اسلامی که حاصل خون و مجاهدتهای هزاران شهید می باشد نمی‌دانند، فلسفه ایجاد این جبهه از اساس و بنیاد باطل خواهد کرد چون هدف از ایجاد جبهه مبهم است.
رئیس انجمن دانشجویان مجمع متخصصان ایران ابراز داشت: حتی در صورتی که موسوی با تشکیل جبهه سیاسی اهداف مغایر با اهداف انقلاب را دنبال نکند، وی اکنون رئیس جمهور قانونی و منتخب مردم را به مشروعیت نمی‌شناسد که این اهانت به قانون و مردم تلقی می‌شود و بر همین اساس وی نمی‌تواند از قانونی که آن را قبول ندارد تقاضای مجوز کند.
نجم‌آبادی به یادآور شد: دلسوزان و مسولان نظام اسلامی نباید اجازه دهند تا جبهه توطئه علیه نظام شکل گیرد و انشاءالله این اجازه را نخواهند داد.
مشاور دبیر کل مجمع متخصصان ایران خاطر نشان کرد: ملت با حرکت در پشت سر رهبری معظم انقلاب و اطاعت از فرمایشات ایشان، اجازه نخواهند داد هیچ آسیبی به این کشور برسد.
انتهای پیام/