اخراج شارلاتان هایی که صدای آمریکا را سرکیسه می کردند
ساعت ۸:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/۳۱ : توسط : حسینی

مسئولان صدای آمریکا شماری از عناصر مفت خور ضدانقلاب را که همکار این شبکه بودند، اخراج کردند. احمد باطبی، کوروش صحتی و حسن زارع زاده اردشیر سه تن از عناصر فراری هستند که با فرصت طلبی تلاش کرده بودند مزدبگیر صدای آمریکا شوند و پناهندگی بگیرند اما تشدید «بحران مخاطب» باعث شد تا مدیران صدای آمریکا به فکر اخراج این طیف بیفتند.
حسن زارع زاده با تأیید این خبر نوشت: علی سجادی که پس از روی کار آمدن رئیس جدید بخش فارسی سردبیر شده، حتی توانایی اخراج افراد را دارد. او با من، صحتی، باطبی و سازگارا برخورد نامناسبی داشت و سرانجام الکس بلیدا مدیر جدید خود را متقاعد ساخت که من فرد مناسبی در راستای اهداف آنها نیستم. او البته اخیرا در زمینه بیکار کردن تعدادی از کارکنان صدای آمریکا و جابجا کردن تعدادی دیگر، تلاش های زیادی انجام داده است. آنها حتی کامبیز محمودی را از پست سردبیری کل برکنار کرده اند.
زارع زاده با لحنی ذلت بار از اداره رسانه های خارجی آمریکا و قانونگذاران آمریکایی خواست مانع از اخراج وی و دوستانش از صدای آمریکا شوند.
گفتنی است وی در ایران با نشریه و گروهک وابسته به حشمت طبرزدی همکاری داشت و با حضور در برخی تشنجات در تیرماه 78 همانند عنصر فرصت طلب دیگر (احمد باطبی) تلاش کرد که خود را مبارز جا بزند و نظر آمریکایی هایی را که مزدور استخدام می کنند جلب کند. اما گویا مراکز آمریکایی پس از سال ها فهمیده اند که این عده فقط دنبال شارلاتان بازی و اخاذی هستند و با آنها نمی توان روند سقوط مکرر تعداد مخاطبان VOA را متوقف کرد.
زمانی یکی از هم سلولی های احمد باطبی فاش کرده بود که وی در زندان می گفت من اصلا دنبال مبارزه نیستم و فقط به این بهانه می خواهم به خارج کشور بروم. من مجبورم ادعا کنم شکنجه شده ام تا مطرح شوم و بتوانم به آمریکا بروم(!)