شایعه توقیف کیهان دروغ پردازی هماهنگ اصلاح طلبان و ضد انقلاب!
ساعت ۸:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/۳۱ : توسط : حسینی

روز پنج شنبه 29/5/88 مدعیان اصلاحات و گروههای ضدانقلاب یکی دیگر از پروژه های مشترک خود را کلید زدند و محمودعلیزاده طباطبایی که سابقه ثبت شده ای در دروغگویی دارد و اکنون وکالت مدعیان اصلاحات در شکایت علیه کیهان را برعهده گرفته است، در اقدامی که از او - با توجه به سوابق وی- دور از انتظار نبود، ادعا کرد بازپرس شعبه نهم دادسرا، حکم توقیف روزنامه کیهان را صادر کرده و به منظور تایید نهایی برای دادستان تهران ارسال کرده است!
این شایعه بلافاصله از سوی خبرگزاری های خارجی، گروههای ضد انقلاب و سایت های خبری وابسته به مدعیان اصلاحات با آب و تاب فراوان و به عنوان یکی از اصلی ترین خبرها پوشش داده شد. به گونه ای که نشان می داد
نکته درخور توجه این که رادیو فردا- وابسته به سازمان سیا- شبکه تلویزیونی بی بی سی، شبکه رادیو تلویزیونی آمریکا - VOA- گروههای سلطنت طلب، سایت متعلق به جریانات مارکسیست، سایت سازمان منافقین و سایت های خبری وابسته به جبهه اصلاحات و حامیان موسوی، تفسیرها و تحلیل های مشابهی درباره این خبر دروغ ارائه دادند و همه آنها ضمن ابراز خوشحالی از این خبر، انبوهی از تهمت و ناسزا را نثار روزنامه کیهان و مدیر مسئول آن کردند که البته تازگی نداشت و باعث افتخار نیز هست.
و اما درباره پروژه مشترک مدعیان اصلاحات و دشمنان بیرونی از جعل و انتشار این خبر دروغ گفتنی است که؛
1- مطابق قانون اگر دستوری از جانب مقامات قضایی صادر می شد، قبل از هر کس باید به کیهان ابلاغ می گردید نه به وکیل مدافع شاکی و با توجه به تکذیب صریح این خبر دروغ از سوی دادستانی تهران، باید بازپرس شعبه نهم دادسرای تهران که خبر مورد اشاره با استناد به اظهارات وی مطرح شده است علیه علیزاده طباطبایی اعلام جرم کند و البته کیهان به نوبه خود، جاعل این خبر را تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد.
2- برخی از گزارش ها حکایت از آن داشت که مدعیان اصلاحات از اسنادی که کیهان درباره پشت صحنه فعالیت آنها در دادگاه ارائه خواهد داد به شدت نگران بودند و اقدام یاد شده با این انگیزه صورت گرفته بود که افشاگری مستند کیهان را به این بهانه که از قبل محکوم به توقیف شده است، تحت الشعاع قرار دهند.
3- طراحان این پروژه به خوبی می دانستند که جعلی بودن خبر یاد شده در فاصله اندکی برملا خواهد شد، چرا که این خبر جعلی را به بازپرس شعبه نهم دادسرا نسبت داده بودند و بدیهی بود که دادستانی درباره دروغ بودن این خبر ساکت نخواهد ماند، بنابراین چرا این شایعه را ساختند؟!
گزارشات رسیده به کیهان حاکی از آن است که تهیه کنندگان شایعه فوق الذکر درپی آن بودند که با تکذیب خبر، درباره بی طرف نبودن دستگاه قضایی دست به شانتاژ بزنند که اینگونه نیز شد. مدعیان اصلاحات از آن روی که رئیس جدید قوه قضائیه از برخورد شدید با مفسدان اقتصادی و عاملان اصلی آشوب سخن گفته بود، به این شانتاژ احساس نیاز شدید می کردند.
4- مدعیان اصلاحات و مفسدان اقتصادی هم پیمان آنان از مدت ها قبل، کیهان را به خاطر افشای مستند پشت صحنه آشوب ها و خیانت سران جریان یاد شده و نیز پیگیری پرونده های فساد اقتصادی برخی از دست اندرکاران جبهه مورد اشاره، در سایت های خبری و یا از طریق فکس و نامه تهدید کرده بودند.
5- و بالاخره بعد از طراحی و تهیه شایعه دروغ توقیف کیهان، نوبت به کسی می رسید که داوطلب کلید زدن این پروژه و مطرح کردن دروغ مزبور باشد. بدیهی است افرادی که برای شخصیت خود کمترین احترام و ارزشی قائل باشند این ماموریت را نمی پذیرند. اینجا بود که علیزاده طباطبایی با سوابق آنچنانی به عنوان مهره میدانی این پروژه انتخاب شد!
در این باره گفتنی های فراوان دیگری نیز هست که به آن خواهیم پرداخت و آنچه در این وجیزه گفتنی است این که، کیهان به لطف خدای بزرگ، همواره تشکیل دادگاه های علنی را فرصتی برای اطلاع رسانی مستند درباره چهره واقعی جریانات آلوده می داند و از آن استقبال می کند.