معاون حزب موتلفه: بسترسازی جریان اصلاحات برای جنگ نرم حرکتی شکست خورده است
ساعت ۸:۳٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱ : توسط : حسینی
معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی بسترسازی جریان اصلاحات برای جنگ نرم را حرکتی شکست خورده و فاقد پایگاه اجتماعی دانست و گفت: جنگ نرم و تقابل گفتمان لیبرالیسم، عدالت و تاثیرپذیری از تبلیغات بیگانگان چالش‌های کنونی سیاسی کشور است.

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، حمیدرضا ترقی در جمع اساتید دانشکده فنی تربیت مربی تهران در تحلیل شرایط سیاسی کشور اظهار داشت: اساتید دانشگاه به عنوان فرماندهان جبهه مقابله با جنگ نرم، باید دانشجویان را برای این نبرد آماده کرده و آگاهی دهند.
معاون امور بین الملل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تبیین اهداف نظام جمهوری اسلامی در استقرار نظام اسلامی نمونه دشمن شناسی و شناخت موانع رسیدن به هدف و شناخت ابزار و وسایل دستیابی به اهداف نظام و لازمه بصیرت سیاسی اساتید دانشگاه تصریح کرد: کسانی که در روز قدس از شعار مرگ بر اسرائیل عبور کردند و فردا می‌خواهند در روز مبارزه با استکبار از شعار مرگ بر آمریکا عبور کنند، ریشه نفاق دارند و تلاش می‌کنند وحدت کلمه ملت را به هم بزنند.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در تحلیل شرایط کشور بعد از انتخابات اضافه کرد: اگر خردمندی، دوراندیشی و بصیرت مقام معظم رهبری نبود نقشه دشمنان و عوامل داخلی آنها برای جنبش مخملی به نتیجه رسیده بود ولی بیداری ایشان نگذاشت توطئه دشمن با کمک نفاق جدید داخلی به نتیجه برسد.
وی تاکید کرد: امروز دشمنان خارجی امیدی به سران اصلاحات ندارند و هدایت و مدیریت عناصر خود فروخته داخلی را با کمک رسانه‌های استعماری خود به دست گرفته‌اند و دیگر سران اصلاحات کنترلی بر مدعیان طرفداری از خودشان را ندارند و این همان تذکری است که رهبر معظم انقلاب در ابتدای این حوادث به آقایان گوشزد کردند.
ترقی در پایان گفت: مهار شدن حوادث و شرایط بعد از انتخابات با مدیریت خوب مقام معظم رهبری بود و مهمترین وظیفه اساتید؛ روشنگری و جلوگیری از ابزار شدن دانشجویان برای تحقق نقشه بیگانگان است.