سردار جزایری: با طیف قابل ملاحظه ای از پیاده نظام جریان فتنه برخورد خواهد شد
ساعت ٥:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱ : توسط : حسینی
معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تاکنون طیف قابل ملاحظه‌ای از پیاده نظام جریان فتنه ‌شناسایی شده است و به موقع با آنها برخورد خواهد شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از معاونت و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح، سردار سرتیپ "مسعود جزایری" در پاسخ به تبلیغات منفی دخالت‌جویانه رسانه‌های غربی در سالروز تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ اظهار داشت: یکی از شیوه‌های جنگ روانی سیستم‌های تحت حمایت انگلیس و امریکا در ایران، ایجاد فضاسازی‌های کاذب و تشویق و ترغیب عده‌ای از شهروندان به قرار گرفتن در بستری است که شروع و خاتمه آن هر دو مبتنی بر مدل باخت- باخت است.
وی افزود: آنچه در شرایط امروز کارگردانان اصلی کودتای نرم در ایران به دنبال آن هستند فراهم آوردن فضایی است به خصوص در بعضی مراکز علمی که هرگونه خدشه به آن صرفا سود خالص برای دشمنان را به همراه دارد.
جزایری گفت: جمهوری اسلامی ایران در عین سعه صدر، نمی‌تواند به عناصر برانداز و دنباله‌های کودتای نرم اجازه فتنه‌ گری بدهد و چنانچه ناچار شود حتی خواهد توانست عقبه‌های برون مرزی کودتا را با چالش جدی مواجه سازد.
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: نحوه رفتار بخش‌های مربوطه نظام در جریان کودتای آمریکایی - انگلیسی اخیر که توسط مزدوران آنها در ایران به اجرا گذاشته شد، به گونه‌ای بوده است که تاکنون طیف قابل ملاحظه‌ای از پیاده نظام جریان فتنه ‌شناسایی و به موقع به آنها برخورد خواهد شد.
جزایری در ادامه اظهار داشت: با وجود همه تلاش‌های دشمن، کشورمان در شرایط بسیار خوب و رو به رشد و توسعه قرار دارد و برخلاف کسانی که تلاش می‌ کنند وضعیت را به اصطلاح بحرانی نشان دهند، همه عوامل گویای کذب بودن این ادعای خارجی‌ها و برخی اشخاص و جریانات مساله ‌دار داخلی است.
وی تصریح کرد: البته این یک واقعیت است که ما در یک جنگ تمام عیار نرم با دشمنان دین و مملکت هستیم، لیکن به فضل الهی هیچ‌گونه بحرانی نداشته و در عین حال مخالفان ما و به خصوص حکومت امریکا در منجلاب بحران‌های خودساخته هم در مسائل داخلی و هم در مسائل خارجی و به خصوص در عراق و افغانستان دست و پا می‌زند.
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص گروه‌های تصمیم‌گیری در آمریکا نیز اظهار داشت: بررسی برخی اتاق‌های فکر رژیم ایالات متحده امریکا و تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران آمریکایی حاکی از ضعف مفرط بینشی و تحلیلی از اوضاع و احوال جمهوری اسلامی ایران است، این مساله به حدی آشکار است که استراتژیست‌های آمریکایی و انگلیسی با وجود ادعاهای عجیب و غریب مبنی بر حضور و نفوذ در سایر جوامع و کشورها از کمترین درک صحیح نسبت به اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران و قله این کوه رفیع یعنی مدل حکومتی ولایت فقیه عاجز و ناتوان هستند و بعضا گزارش های ارایه شده از سوی این مراکز اتاق‌های فکر داخلی با تمسخر روبرو می‌شوند.
وی افزود: اگر نهضت نرم‌افزاری و علمی در مراکز علمی و پژوهشی کشور ما در مسیر درست خود قرار گیرد، با توجه به وجود آموزه‌های دینی سرشار و گرانسنگ در میان اندیشمندان و فرهیختگان و به خصوص روحانیت معزز ایران اسلامی و سایر کشورهای اسلامی، غرب و تفکر و اندیشه لیبرال دمکراسی در برابر آن کوچک‌ ترین حرفی برای گفتن نخواهند داشت و بر این اساس آینده بشریت تعلق به آموزه‌های دینی اسلامی ناب محمدی(ص) دارد.
رئیس ستاد تبلیغات دفاعی در پایان با اشاره به 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران و روز دانش‌آموز گفت: هیچ چیز برای کاخ سفید مهمتر از آن نیست که شاهد کمرنگ شدن فریادهای مرگ بر آمریکای ایرانیان باشد چرا که این مساله امروزه بصورت یک مدل فراگیری جهانی علیه جنایات امریکا در میان توده‌های مردم درآمده است.