تابش: حضور مردم در مراسم 13 آبان انقلاب را بیمه می‌کند
ساعت ٥:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رئیس فراکسیون اقلیت مجلس با اشاره به پشتوانه مردمی 13 آبان و تاکید بر ایستادگی ملت ایران در برابر دشمن گفت: همه رویدادهایی که در 13 آبان شاهد بودیم پشتوانه مردمی داشته و مردم هستند که حضورشان در صحنه می‌تواند انقلاب را بیمه کند.


محمد رضا تابش نماینده مردم اردکان و رئیس فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی، گفت: در این روز شاهد 3 رویداد بوده‌ایم؛ تبعید حضرت امام به ترکیه، کشتار دانش آموزان بی‌دفاع و رویداد سوم تسخیر لانه جاسوسی که به تعبیر حضرت امام انقلاب بزرگتر از انقلاب اول بود.
وی با تاکید بر اینکه روح حاکم بر همه این رخدادها از منظر جامعه شناسی حضور مردم در صحنه است، خاطر نشان کرد: اگر در آن زمان حماسه‌ای بالاتر از انقلاب اول به تعبیر حضرت امام خمینی روی می‌دهد به دلیل حضور حماسی ملت ایران است چرا که پشتوانه انقلاب دوم نیز مردمی بود.
تابش افزود: به عنوان جزء کوچکی از جامعه توصیه می‌کنم که باید حرمت مردم را پاسداشت و در راستای بر آورده شدن مطالبات، خواسته‌ها، انتقادات و پیشنهاداتشان، حاکمیت می‌بایست با سعه صدر برخورد کند.
رئیس فراکسیون اقلیت مجلس تاکید کرد که همه رویدادهایی که در 13 آبان شاهد بودیم، پشتوانه مردمی داشته و مردم هستند که حضورشان در صحنه می‌تواند انقلاب را بیمه کند و این ملت بودند که در مقابل دشمنان ایستادگی و انقلاب را از خطرات بیمه کردند.
وی با بیان آنکه جامعه هنوز ملتهب است، تصریح کرد: باید نسبت به مطالبات و انتقادات و خواسته‌های افکار عمومی توجه شود تا انشاء الله بتوان شاهد توسعه، پیشرفت، ترقی و تعالی کشور بود.
این نماینده اصلاح طلب مجلس هشتم در پایان این را هم اضافه کرد که پیام 13 آبان پاسداشت حرمت مردم بود.