اصلاح‌طلبان واقعی روز 13آبان علیه مستکبران جهانی شعار خواهند داد
ساعت ٤:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: فومنی گفت: هرکسی که خود حامی نظام، امام و رهبری می‌داند در این روز بزرگ از سردادن شعارهای مقدس ملت ایران پرهیز نکرده و شعار انحرافی سر نمی‌دهد تا زمینه اغتشاش آشوب احتمالی علیه نظام فراهم نشود جز اینکه خائن به اندیشه امام(ره) باشد.


حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی رئیس ائتلاف اصلاح‌طلبان جوان ایران اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به راهپیمایی ملت ایران علیه استکبار جهانی در یوم الله 13 آبان اظهار داشت: روز 13 آبان محدود به زمان و مکان خاصی نیست بلکه این روز، روز مبارزه با ظالمان جهانی و دفاع از مستضعفان جهان است.
وی افزود: ایادی استکبار جهانی با حمایت ایالات متحده آمریکا ، انگلستان و رژیم غاصب صهیونیستی علیه مستضعفان و مسلمان جهان بسیج شده‌اند تا تفکرات غلط خود را به آنها تحمیل کنند.
فومنی ادامه داد: اما ملت ایران که سابقه تاریخی آن، حاکی از مبارزه با استکبار جهانی است، در طول 30 سال گذشته از آرمان خود مبنی بر حمایت از مظلومان در مقابل مستکبران دفاع می‌کند و در روز 13 آبان هم‌صدا با مظلومان جهان شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل را سر می‌دهند.
این روحانیون اصلاح طلب با بیان اینکه امام راحل 13 آبان را به عنوان انقلاب دوم یاد کرده و این روز را متعلق به دفاع از مستضعفان قرار داده است، به حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: حوادث بعد از انتخابات به عوامل استکبار جهانی مربوط نیست و ملت ایران اجازه دخالت آنها را در امور داخلی کشورمان نخواهند داد.
فومنی با بیان اینکه با توجه به تلاش دشمنان انقلاب وظیفه اصلاح طلبان در راستای دفاع از کیان خود در روز ملی 13 آبان سنگین تر شده است، تاکید کرد: اصلاح طلبان واقعی که پیرو خط امام(ره) و ولایت فقیه هستند باید در این روز بزرگ در مقابل سوء استفاده کنندگان اغتشاشگر بسیج شده و همصدا با مردم آنها را طرد کنند، تا مشخص شود پیرو راستین اندیشه امام(ره) هستند.
وی اضافه کرد: هرکسی که خود حامی نظام و امام و رهبری می‌داند در این روز بزرگ از سردادن شعارهای مقدس ملت ایران پرهیز نکرده و شعار انحرافی سر نمی‌دهد تا زمینه اغتشاش آشوب احتمالی علیه نظام فراهم نشود؛ جز اینکه خائن به اندیشه امام(ره) باشد.