سردار صفوی : هرکس در برابر ولایت فقیه ایستاده رسوا شده است
ساعت ٤:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: سردار سرلشکر رحیم صفوی تاکنون هرکس که در برابر ولایت بر حق مقام معظم رهبری ایستاده، رسوا شده است و پس از این نیز خداوند فتنه‌گران را با شعارهای خودشان بیش از پیش رسوا خواهد کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، سردار سرلشکر رحیم صفوی ظهر امروز در حاشیه یادواره کشوری شهید فهمیده و 36 هزار شهید دانش‌آموز و 4 هزار شهید معلم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در روز 13 آبان ماه که روز مبارزه ملی با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکاست، ممکن است عده‌ای قصد فتنه‌گری داشته باشند اما ملت باید هوشیارانه در مقابل این فتنه‌گران بایستند.
وی افزود: اگرعده‌ای از این فتنه‌گران در زمان امام خمینی (ره) مسئولیت‌هایی در کشور داشته‌اند، اما امروز در مقابل نظام اسلامی، قانون، دولت و رهبری انقلاب ایستاده‌اند و بنابراین جایگاهی در میان ملت شهید‌پرور، انقلابی و متعهد ایران به آرمان‌های امام خمینی (ره) ندارند.
سردار صفوی ادامه داد: ولایت فقیه در اندیشه و تفکر شیعه، جانشین امام زمان است و هرکس که در مقابل او بایستد، در مقابل امام زمان خویش ایستاده است و به طور قطع سرنگون و نابود خواهد شد.
وی تأکید کرد: تاکنون هرکس که در برابر ولایت بر حق مقام معظم رهبری ایستاده، رسوا شده است و پس از این نیز خداوند فتنه‌گران را با شعارهای خودشان بیش از پیش رسوا خواهد کرد.
مشاور عالی مقام معظم رهبری همچنین به کسانی که قصد فتنه‌گری در کشور را دارند، توصیه کرد که به دامن اسلام و نظام اسلامی و ولایت فقیه برگردند تا چهره آنها در نظر ملت منفور و شکست خورده جلوه نکند.
وی اظهار امیدواری کرد که این افراد از ادامه فتنه‌گری خود پرهیز کنند و به آرمان‌ها و ارزش‌های اسلام و نظام اسلامی ایران که برای حفظ آن خون‌ها ریخته شده است، پایبند باشند.