کروبی حاضر به عضویت در جبهه میرحسین نیست
ساعت ٧:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/۳۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: سید محمد نیک‌نژاد گفت: کروبی اگر می‌خواست زیرمجموعه رسمی یک جبهه شود قطعا حزب تشکیل نمی‌داد.


سید محمد نیک‌نژاد رئیس شورای حزب اعتماد ملی در استان کهکیلویه و بویر احمد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه حزب اعتماد ملی حاضر به عضویت در جبهه سیاسی میرحسین موسوی است یا خیر اظهار داشت: این بستگی به سیاست کلی حزب دارد و حزب هنوز در این خصوص جلسه‌ای تشکیل نداده است.
عضو حزب اعتماد ملی ادامه داد: با توجه به اینکه حزب اعتماد ملی یکی از احزاب اصلاح‌طلب است و زیر مجموعه اصلاح‌طلبی قرار گرفته است و در افکار اصلاح‌طلبی با دیگر احزاب اصلاح‌طلب مشترک است ولی هر حزب خودش مستقلا تصمیم می‌گیرد که زیر مجموعه جبهه موسوی بشود یا نه.
نیک‌نژاد بیان اینکه کروبی حاضر به عضویت در این جبهه نمی‌باشد، خاطرنشان کرد: کروبی اگر می‌خواست زیرمجموعه رسمی یک جبهه شود قطعا حزب تشکیل نمی‌داد، حزب تشکیل دادن به معنی استقلال در افکار سیاسی است.
عضو حزب اعتماد ملی در خصوص حمایت مسعود رجوی از کروبی تصریح کرد: موضع‌گیری در این خصوص به خود کروبی مربوط است، در ایران کارهایی انجام می‌شود که توسط مراکز استکباری یا تقبیح می‌شود یا تقدیر می‌شود و تمجید و نکوهش آنها برای ما ارزشی دارد و در رفتارهای ما تاثیری نخواهد داشت.
انتهای پیام