اعلام حمایت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از «جنبش سبز علوی»
ساعت ۳:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به تاسیس جنبش مردمی سبز علوی، با اعلام حمایت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از این جنبش گفت: جنبش سبز علوی تقدس از بین رفته رنگ سبز را باز می‌ستاند.


حامد تیموری دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، اظهار داشت:‌ متاسفانه در حوادث پس از انتخابات جریان سیاسی طرفدار موسوی سعی کرد از نمادهای مقدسی که در آموزه‌های دینی ما وجود دارد سوء استفاده کند.
وی با بیان اینکه رنگ سبز مورد بازیچه جریان طرفدار موسوی قرار گرفته است، ادامه داد:‌ اقدامات طرفداران موسوی پس از انتخابات و سوء استفاده آنها از مقدسات دینی موجب ایجاد نوعی بدبینی در میان مردم شده است.
دبیر سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به تشکیل جنبش سبز علوی، تاکید کرد: تشکیل چنین جنبشی ضروری بود تا تقدس از بین رفته باورهای دینی را بازگرداند و رنگ سبز تقدس خود را باردیگر پس بگیرد.
وی با بیان اینکه سیاسیون نباید از رنگ‌هایی که برای مردم ما مقدس هستند سوء استفاده کنند، تصریح کرد: جامعه اسلامی دانشجویان از این اقدام استقبال می‌کند و از جنبش سبز علوی حمایت می‌کند.