حمایت دانشجویان دانشگاه شریف از جنبش سبز علوی
ساعت ۳:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱۱ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف با صدور بیانیه‌ای ضمن حمایت از جنبش سبز علوی تأکید کردند: این حرکت انسانی و اسلامی شجاعانه جلوی مصادره زیباترین نهادهای مومنان ولایتمدار توسط عوامل داخلی ظالمان روزگار را گرفت.


به گزارش حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، در بیانیه جمعی از دانشجویان دانشگاه شریف که در حمایت از جنبش سبز علوی صادر شده، آمده است: فرزندان پاک ولایی پیامبر اعظم (ص) همیشه پیشتاز و رهنمای ما بوده‌اند؛ بارگاه نورانی امام رضا (ع) و امامزادگان شهید رهرو ولایت همیشه روشن بخش راه و مشکل‌گشای ملت ما بوده‌اند؛ ابتکار جمعی از سادات عظیم‌الشان که در روز ولادت حضرت امام رضا (ع) و به مبارکی این روز عزیز شکل گرفت و "جنبش عظیم سبز علوی " را بنیان نهاد ارج می‌نهیم و این اقدام مبتکرانه جمعی از سادات را بارقه‌ای از نور مقدس حضرتش می‌دانیم و ضمن حمایت کامل از این حرکت انسانی و اسلامی که شجاعانه جلوی مصادره زیباترین نهادهای مومنان ولایتمدار توسط عوامل داخلی ظالمان روزگار را گرفت لازم می‌دانیم مرزبندی جنبش سبز علوی را که در تقابل جنبش سبز اموی راه افتاده است روشن نماییم.
جنبش سبز ما علوی است چراکه از قبه الخضرا پیامبر عظیم‌الشان اسلام و انوار حرم مدینه آن حضرت الهام می‌گیرد.
و جنبش سبز آنها اموی است چرا که از کاخ سبز معاویه که امروز در شکل کاخ سفید آمریکا مجسم است هدایت می‌شود.
جنبش سبز ما علوی است چراکه مثل علی که فرمود کونوا للظالم خصما وللمظلوم عونا هوادار مظلومان عالم در همه جای دنیا بویژه عراق و فلسطین و لبنان مظلوم و در جبهه حمایت از حزب‌الله قهرمان لبنان و حماسیم و دشمن ظالمان و در راس آنها آمریکا و اسرائیلیم.
و جنبش سبز آنها اموی است چرا که مانند امویان که سرسپرده دربار روم (غرب) بودند از غرب پیروی می‌کند شعار حمایت از محروم و مظلوم را برنمی‌تابند و شعار ضدیت یا ظلم و استکبار را حذف می‌کنند.
جنبش سبز ما علوی است چراکه حاضر است جانش را برای آزادی قبه‌ی سبز مسجدالاقصی در چنگال صهیونیسم رها کند.
و جنبش سبز آنها اموی و صهیونیستی است چراکه با شعار نه غزه نه لبنان دل یتیمان مجروح از بمباران‌های اسرائیل را لرزاند و دل صهیونیست‌های جنایتکار را شاد کرد؟
ما از صمیم قلب ظهور جنبش سبز علوی را تبریک می‌گوییم و مبارک می‌شماریم و از همه مردم عزیز کشورمان می‌خواهیم با همه توان این جنبش را حمایت و جنبش نمایی ترسوهای واداده در مقابل کاخ سفید را سرجای جای خود بنشانند.
به گزارش فارس، جنبش سبز علوی روز گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام موجودیت کرد.