رفتار موسوی و کروبی همانند منافقین صدر اسلام است
ساعت ٥:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی

 

حجت الاسلام حسین ابراهیمی با بیان اینکه امروز موضوع از صلاحیت و یا صلاحیت نداشتن کروبی و موسوی برای اظهارنظر در خصوص مسائل مملکتی گذشته است، تاکید کرد: بحث کنونی درباره چگونگی مجازات این افراد است چرا که آنان با وارد کردن جوانان کشور به فضایی دروغی و خیالی،‌ از آن‌ها سواستفاده کردند.

حجت الاسلام حسین ابراهیمی در گفت‌وگو با "شبکه ایران" بیانیه اخیر مهندس موسوی را به دلیل کاهش محسوس جمعیت هواداران وی دانست و تصریح کرد: مهدی کروبی و میرحسین موسوی از ترس ریزش هواداران کنونی خود به اقدامات غیرقانونی دیگری روی آورده‌اند.

رئیس ستاد هماهنگی ائمه جماعات کل کشور در ادامه اظهار داشت: رفتار موسوی و کروبی و جریان‌های پیرو آنان همان رفتاری است که منافقین صدر اسلام با پیامبر(ص) می‌کردند و هر روز برای ایشان مشکلات جدیدی پدید می‌آوردند.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی با عنوان این مطلب که این افراد جایگاه سابق خود را برای صاحبان اندیشه و انقلابیونی که دلشان برای نظام می‌سوزد، از دست داده‌اند، افزود: موسوی و کروبی با توجه به اعمالی که انجام داده‌اند در مقابل نظام قرار گرفته و از خطوط، چارچوب و مبانی آن خارج شده‌اند.

وی با اشاره به حرکات ضد ارزشی جریان سبز در روز قدس و خط زدن اسم آمریکا و اسرائیل، تصریح کرد: اگر آشوب‌طلبان مورد حمایت این افراد نیستند چرا آن‌ها را نهی نمی‌کنند و از خودشان نمی‌رانند؟ چرا جلوی روزه‌خواران را که هتک حرمت کردند و با ظواهر خاص جلوی دید مردم روزه‌خواری کردند را نگرفتند؟

عضو ارشد فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی فرمایشات رهبر معظم انقلاب را مورد اشاره قرار داد و گفت: طبق رهنمودهای رهبری سه دسته باید مجازات شوند،‌ اول کسانی که موجب اخلال در امنیت کشور شدند، دوم افرادی که با مبانی نظام مخالفت کردند و سوم آن دسته از افرادی که با شایعه‌پراکنی فضای جامعه را به هم ریختند.

ابراهیمی با بیان اینکه امروز موضوع از صلاحیت و یا صلاحیت نداشتن کروبی و موسوی برای اظهارنظر در خصوص مسائل مملکتی گذشته است، تاکید کرد: بحث کنونی درباره چگونگی مجازات این افراد است چرا که آنان با وارد کردن جوانان کشور به فضایی دروغی و خیالی،‌ از آن‌ها سواستفاده کردند.

به گفته او "این افراد از مصادیق بارز محارب هستند و باید بدون هیچ گونه ملاحظه‌ای و بر اساس قانون با آنان برخورد شود."