دادگاه بهزاد نبوی هفته آینده با اعلام وقت قبلی آن به وکیل پرونده تعیین می شود
ساعت ٥:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی
وکیل بهزاد نبوی با اعلام موافقت شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران با تقاضای استمهال خود، گفت: مقرر شد جلسه دادگاه بهزاد نبوی در هفته آینده با اعلام وقت قبلی آن به وکیل پرونده تعیین شود.

صالح نیک بخت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی و حقوقی ایرنا اظهار داشت: به دلیل آنکه من پرونده را کامل نخوانده بودم و آقای نبوی نیز به علت بیماری و عدم اطلاع از اتهامات به خود ، آمادگی برگزاری جلسه دادگاه را نداشت، تقاضای استمهال کردیم که با اعطای مهلت موافقت شد.
وکیل بهزاد نبوی تصریح کرد: دو درخواست دیگری نیز در دادگاه مطرح کردیم و آن اینکه با توجه به بیماری آقای نبوی و وضعیت خاص وی که پزشک معالج و پزشکی قانونی اعلام کردند ،وی نباید در محیط استرس زا قرار بگیرد، از دادگاه درخواست شد اکنون که موجبات بند "د " ماده 32 قانون آیین دادرسی کیفری مرتفع شده و اتهامات او از مواردی نیست که صدور قرار بازداشت را الزامی کند، از دادگاه تقاضا داریم به موجب ماده 182 قانون آیین دادرسی کیفری با تبدیل قرار بازداشت به وثیقه موافقت شود.
نیک بخت افزود: همچنین نبوی درخواست کرد چون در دو جلسه قبلی دادگاه به طور علنی اتهاماتی به وی نسبت داده شده و او نتوانسته است به صورت علنی پاسخ دهد، جلسه دادگاه در مواردی که جنبه محرمانه ندارد، علنی برگزار شود.
وکیل بهزاد نبوی اظهار داشت: دادگاه نیز درباره این دو درخواست گفت که پس از بررسی این دو مورد نظر خود را اعلام می کند.