خدادادی: با برهم زنندگان روز ملی 13 آبان باید برخورد قضایی شود
ساعت ٥:۱٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی
نماینده مجلس هشتم شورای اسلامی گفت: با برهم زنندگان روز ملی 13 آبان که با این کار خود به وحدت ملی خدشه وارد می کنند باید برخورد قضایی شود.
سلمان خدادادی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد:روز 13 آبان یک روز ملی است و همه جریان های سیاسی باید به این روز به عنوان مبارزه با استکبار جهانی نگاه کنند.
وی ادامه داد: روز 13آبان نباید دستاویزی ربای بازی های سیاسی قرار بگیرد تمام جریان ها باید تنها در این روز منافع ملی را در نظر داشته باشند.
این نماینده مجلس گفت: روز 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی از اهمیت وافری برخوردار است چرا که اساس انقلاب بر مبارزه بااستکبار بنا شده است و در روز 13آبان به وضوح این مهم را می بینیم.
خدادادی ادامه داد:کوچکترین حرکت غیر منطقی و سوء استفاده از این روز به وحدت ملی و منافع کشور لطمه وارد می سازد و نمی تواند مورد قبول ملت ایران واقع شود.
وی تصریح کرد:اعمال نامتعارف در این روز باعث خشنودی دشمنان نظام و انقلاب می شود و این خشنودی به استقلال کشور و حیثیت نظام و انقلاب لطمه وارد می سازد.
وی در پایان خاطر نشان کرد: افراد و یا گروهی که در این روز خارج از چارچوب های مشخص حرکت کنند در اصل در مسیر خواست و نظر استکبار جهانی قرار گرفته اند.