فروزنده :حضور مردم در 13 آبان نشان از جدیت آنان برای مبارزه با استکبار است
ساعت ٥:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: قائم مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی حضور مردم در روز 13 آبان را نشان از جدیت آنان برای مبارزه با استکبار دانست، افزود: این روز بزرگ احیاگر یکی از ارزش‌های اصیل نظام اسلامی یعنی مبارزه با استکبار است.


لطف‌الله فروزنده قائم مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به جلسه شورای مرکزی این تشکل سیاسی، تصریح کرد: در این جلسه در خصوص روز 13 آبان و حضور دانشجویان و دانش آموزان به عنوان نماد مبارزه با استکبار بحث و بررسی شد.
فروزنده با بیان اینکه روز مبارزه با استکبار ساری و جاری است و باید آنرا پاس داشت، خاطر نشان کرد: ملت ایران باید با حضور گسترده در روز 13 آبان جدیت خود را در مبارزه با استکبار نشان می‌دهند.
قائم مقام جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه ملت شریف ایران نباید اجازه دهند در روز 13 آبان برخی از عوامل فتنه سوء استفاده کنند، افزود: این روز بزرگ احیاگر یکی از ارزش‌های اصیل نظام اسلامی یعنی مبارزه با استکبار است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور دو تن از وزرای پیشنهادی رئیس جمهور در جلسه شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی، گفت: ذبیحی گزینه پیشنهادی برای وزارت نیرو و محصولی گزینه پیشنهادی برای وزارت رفاه در این جلسه برنامه‌های خود را بیان کردند و از طرف دیگر دغدغه‌های اعضای این جمعیت را شنیدند.
این فعال سیاسی در ادامه خاطر نشان کرد: ارزیابی ما از این دیدار مثبت بود و اعتقاد داریم که این دوستان به دولت می‌توانند کمک خوبی بکنند.
فروزنده در خاتمه اظهار داشت: نشست فصلی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با حضور دبیران استانی این تشکل بزودی برگزار می‌شود.