نباید به بهانه‌های واهی به تفکر امام (ره) توهین شود
ساعت ٥:٠۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: نباید به بهانه‌های واهی به اسلام و تفکر امام راحل توهین شود و این اقدام خیانت به اسلام، امام و ولایت فقیه است.


به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از مرکز خبر حوزه، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدرضا تقوی در گردهمایی طلاب و فضلای استان یزد گفت: مخالفان و دشمنان انقلاب می‌خواهند ولایت فقیه را از بین ببرند.
وی به حوادث بعد از انتخابات اشاره کرد و بیان داشت: دشمنان می‌خواهند بر راه امام خط قرمز بکشند و نظام را از مسیر خود منحرف کنند.
وی در ادامه با اشاره به قدمت تاریخی یزد تصریح کرد استان یزد از جایگاه علمی و فرهنگی برخوردار بوده و بزرگانی همچون آیت‌الله شهید صدوق و آیت‌الله خاتمی از این استان برخاسته‌اند.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در خصوص احیای مبانی دینی گفت: دهه کرامت فرصتی برای مبلغان بود تا از فضای به دست آمده برای تبیین اسلام استفاده کنند.
این محقق حوزه و دانشگاه با تاکید بر لزوم ایجاد فضای معنوی در جامعه گفت: اگر فضای جامعه معنوی شود، اجتماع سعادتمند می‌شود.
تقوی تصریح کرد: جایگاه امامت و ولایت‌فقیه که احیاگر اسلام ناب محمدی است، باید بیش از گذشته تبیین شود.
وی به مسئله توحید اشاره کرده و خاطرنشان کرد: توحید‌گرایی محور وحدت است و باید تقویت شود.
تقوی با اشاره به برپایی نمازجمعه در سراسر کشور گفت: در 608 شهر کشور نماز جمعه برگزار می‌شود و لازم است این امر به تمام شهرها گسترش یابد، بنابراین از فضلا و روحانیون درخواست می‌کنیم برای برگزاری نماز جمعه در سراسر کشور همکاری کنند.