حیدری:بیانیه‌های تحریک آمیز موسوی از مصادیق بارز جرم است
ساعت ٥:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس صدور بیانیه‌های پی‌درپی و تحریک آمیز موسوی از مصادیق بارز جرم دانست و تصریح کرد: قوه قضاییه باید ضمن مدیریت صحیح محاکمه سران آشوب‌های بعد از انتخابات، انتظار جامعه را هم در به مجازات آنان برآورده کند.


نورالله حیدری، نماینده مردم اردل و فارسان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی باشگاه فارس «توانا»، اظهار داشت: رهبر انقلاب همیشه مواضع خود را به اقتضای زمان به طور صریح بیان می‌کند و در کل رویکرد رهبر انقلاب رویکردی است که در آن مردم محرم اخبار و اتفاقات کشور تلقی می‌شوند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه گفت:در دیدار اخیر رهبر انقلاب با نخبگان مسائلی مطرح شد که روشنگری معظم‌له در مورد برخی مسائل کشور، حجت را بر همه تمام کرد.
نماینده مردم اردل و فارسان با اشاره به توجه رهبر معظم انقلاب به جوانان و نخبگان علمی در کشور ابراز داشت: ایشان در جلسه خود با نخبگان و دانشگاهیان پرده از بسیاری مسائل برداشتند و با صراحت بیان خود، زمینه را برای سوءاستفاده دشمنان از بین بردند.
حیدری فرمایشات رهبری برای کسانی که در جریان صف‌بندی افراد در مقابل نظام نبودند را راهگشا دانست و تصریح کرد: ایشان این بار هم مثل همیشه درصدد خاموش کردن آتش فتنه بعد از انتخابات بود و فرمایشات ایشان سهم به‌سزایی در شفاف کردن فضای سیاسی کشور ایفا کرد.
وی اظهار داشت: رهبر انقلاب در بخشی از سخنان خود لفظ مجرم را در خصوص مطرح کنندگان دروغ در انتخابات به کار بردند و تاکید ایشان می‌تواند در روند محاکمه سران اغتشاش تسریع ایجاد کند.
این نماینده مجلس صدور بیانیه‌های پی‌درپی از سوی موسوی برای تحریک مردم را از مصادیق بارز جرم دانست و تصریح کرد: قوه قضاییه باید ضمن مدیریت صحیح محاکمه آشوب‌های بعد از انتخابات، انتظار جامعه را هم در به مجازات رساندن سران آشوب برآورده کند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: علاوه بر آحاد ملت و جامعه امروز، رهبر انقلاب و نمایندگان مجلس هم پشتیبان قوه قضاییه برای اجرای قانون هستند و این مسئله تکلیف سنگینی بر دوش این قوه گذاشته است.
حیدری در پایان با اشاره به شعارهای انحرافی عده‌ای از افراد منتسب به موسوی و کروبی در روز قدس گفت: جای بسی تعجب است که مدعیان خط امام (ره) با انحراف در شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، سیاست استکبارستیزی امام راحل را زیر سوال می‌برند.