فخر در گفتگو با فارس: 13 آبان عامل نا امیدی استکبار در جنگ نرم علیه انقلاب است
ساعت ٤:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی افزود: حفظ وحدت ملی در روز 13 آبان موجب نا امیدی دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ نرم می‌شود.


فاطمه فخر مسئول شاخه بانوان و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سیزده آبان را نقطه عطف تاریخ انقلاب دانست و گفت: امام خمینی (ره) با به یادگار گذاشتن روز 13 آبان برای ملت ایران، شعار استکباری ستیزی را برای ملل جهان زنده نگه داشتند.
وی با بیان اینکه تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در تهران اقدامی انقلابی بود که از سوی دانش آموزان و دانش پژوهان مکتب امام خمینی (ره) صورت گرفت، افزود: دانش آموزان و دانشجویان امروز نیز هم صدا با دانشجویان آن روز با شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ادامه استکبار ورزی آمریکا را در جهان محکوم خواهند کرد.
فخر با بیان اینکه 13 آبان حاصل خون شهدا است، تصریح کرد: لزوم حفظ وحدت ملی در روز 13 آبان موجب نا امیدی دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی خواهد شد.
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه جنایت‌‌های اخیر آمریکا در کشورهای مسلمان از جمله عراق و افغانستان و جنایت‌های رژیم صهیونیستی در سرزمین فلسطین موجب انزجار ملت ایران از استکبار جهانی شده است، تاکید کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان به مثابه نفرت عمومی از استکبار است.
وی در ادامه با بیان اینکه نباید راهپیمایی اعتقادی 13 آبان را با سوء استفاده‌های سیاسی همراه کرد، یاد آور شد: 13 آبان متعلق به جناح خاصی نیست بلکه تمام ملت مسلمان ایران در این روز متحد شده و در مقابل استکبار اعتراض خود را اعلام خواهند کرد.