کریمی‌اصفهانی:حضور مردم در راهپیمائی 13 آبان موجب یاس دشمنان می‌شود
ساعت ٤:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی تلاش دارند تا با اخلال در روند راهپیمائی 13 آبان، وحدت ملی را خدشه‌دار کنند، گفت: حضور ملت ایران در راهپیمائی 13 آبان دشمنان را مایوس می‌کند.


احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان اظهار داشت: بینانگذار کبیر انقلاب اسلامی 13 آبان را به عنوان روزی برای دفاع از مستضعفان جهان و اعتراض به مستکبران جهانی برای ملت ایران به یادگار گذاشته است.
وی با بیان اینکه سیزده آبان به دو علت تبعیت امام راحل به ترکیه و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا وارد فاز جدیدی شده و به همین علت برای ملت ایران ماندگار شده است، خاطر نشان کرد: حضور هر فرد در راهپیمایی روز 13 آبان نشانگر استمرار انزجار وی از استکبار جهانی است.
کریمی اصفهانی با اشاره به حوادث بعد از انتخابات و با بیان اینکه 13 آبان روزی اعتقادی و فراجناحی است، تصریح کرد: دخالت بیگانگان در امور داخلی کشورمان از جمله دلایل به وجود آمدن روز 13 آبان بود که می‌توان تسخیر لانه جاسوسی آمریکا را به عنوان مصداق نام برد.
دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با تاکید بر اینکه ملت ایران در محکوم کردن استکبار جهانی و حمایت از مقاومت، اتفاق‌نظر دارند، افزود: ملت ایران در راهپیمایی روز یوم الله 13 آبان با بکار گیری تمام دقت و هوشیاریی خود، اجازه رفتاری را که دشمنان را خوشحال می‌کند را به هیچ کس نخواهند داد.
وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از جمله صهیونیزم بین‌الملل تلاش دارد تا با اخلال در روند راهپیمائی 13 آبان، وحدت ملی را خدشه دار کند، گفت: حضور وحدت آفرین ملت ایران در راهپیمائی 13 آبان دشمنان را مایوس خواهد کرد.