مردودشدگان آزمون انتخابات با استفاده از فرصت 13 آبان به آغوش انقلاب بازگردند

خبرگزاری فارس: دبیرکل کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند اظهار داشت: کسانی که در آزمون و حماسه شکوهمند و غرور انگیز انتخابات گذشته نمره قبولی نگرفته‌اند ولی هنوز دل در گرو انقلاب و اسلام دارند، از این فرصت استفاده کرده و به آغوش باز انقلاب بازگردند.


به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، نشست ماهانه کانون فارغ التحصیلان هند مطابق روال هرماهه برگزارشد.
در ابتدای این جلسه، حافظیه یکی از اساتید دانشگاه امام حسین(ع) در خصوص اصلاح الگوی مصرف که سال 88 از سوی مقام معظم رهبری، به این نام مزین گشته است، به ایراد سخنرانی پرداخت.
مواردی همچون میانگین مصرف سرانه در کشور ما و تفاوت فاحش این میانگین با سایر کشورهای دنیا و لزوم وجود فرهنگ مصرف مناسب و مطابق با آموزه‌های دینی برای حرکت در جهت استقلال کشور، مورادی بود که از سوی این استاد دانشگاه امام حسین(ع) مورد بحث و بررسی قرارگرفت.
این استاد دانشگاه با ابراز تاسف از اجرایی نشدن امر مورد عنایت مقام معظم رهبری در خصوص اصلاح الگوی مصرف در شش ماهه اول سال جاری، خاطرنشانه کرد: در این خصوص صرفا به نصب چند شعار به نام سال اصلاح الگوی مصرف روی شیشه خودروهای عمومی اکتفا شده است.
وی با بیان اینکه دارا بودن الگوی صحیح مصرف یکی از مهمترین اصول زندگی یک فرد مسلمان به‌شمار می‌رود، تصریح کرد: به هر حال بایستی افراد بدون اسراف و تبذیر از نعمت‌های خدادادی بهره‌مند شوند، لذا تاکید بر اینکه مسئولین امر در این خصوص اقدام اساسی کرده و با سیاستگذاری‌های مناسب و مستمر فرهنگ‌سازی لازم به عمل آورند، ضروری است.
در ادامه این نشست زمانی دبیرکل کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند در خصوص سیزده آبان، روز مبارزه با استکبار است، اظهار داشت: این روز در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی به یکی از مناسبت‌های وحدت بخش ملت استکبارستیز ایران تبدیل شده است.
وی ضمن دعوت از همه اقشار به خصوص دانشگاهیان و دانش آموزان برای حضور در راهپیمایی 13 آبان، خاطرنشان کرد: ملت ایران یک بار دیگر به همه بدخواهان ثابت خواهند کرد که ملت ایران همواره روی اصول اصلی انقلاب و در راس آن رکن رکین ولایت فقیه، با هیچ چیز و هیچ کس معامله نخواهد کرد.
زمانی همچنین تصریح کرد: کسانی که در آزمون و حماسه شکوهمند و غرور انگیز انتخابات گذشته نمره قبولی نگرفته‌اند ولی هنوز دل در گرو انقلاب و اسلام دارند، از این فرصت استفاده کرده و به آغوش باز انقلاب بازگردند و همه زیر چتر رهبری، یک دل و یک صدا فریاد ضداستکباری سر دهند تا کم ترین امید بدخواهان اگر هنوز باقی مانده باشد، به یأس تبدیل شود.

  
نویسنده : حسینی ; ساعت ٤:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠
تگ ها :