حجت‌الاسلام محمدی: نمی توان از کنار دروغ بزرگ تقلب در حماسه عظیم مردمی گذشت
ساعت ٤:۱۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: سرپرست سازمان اوقاف کشور گفت: همانهایی که از جریان مدعی تقلب حمایت کردند گفتند دروغ گفتیم ولی اینها دست بر نمی‌دارند خوب چه جرمی بالاتر از اینکه یک حماسه‌ای به این عظمت را زیر سوال بردند؟ آیا می شود از این گذشت؟


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام علی محمدی نماینده ولی فقیه و سرپرست سازمان اوقاف کشور در جمع مدیران، معاونان و کارکنان سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در جمع نخبگان، گفت: بعضی از شیاطین داخلی به نام اسلام، قرآن و امام حماسه عظیم ملت در انتخابات 40 میلیونی را براحتی زیر سوال بردند و هنوز هم دست از سر این ملت و کشور بر نمی‌دارند و به شیطنت هایشان ادامه می‌دهند.
وی تصریح کرد: البته همانهایی که آمدند در پشت صحنه در داخل و خارج و از جریان مدعی تقلب حمایت کردند گفتند دروغ گفتیم ولی اینها دست بر نمی‌دارند خوب چه جرمی بالاتر از اینکه یک حماسه‌ای به این عظمت را زیر سوال بردند؟ آیا می شود از این گذشت؟
سرپرست سازمان اوقاف کشور خاطرنشان کرد: واقعاً این گروه دنبال چه چیزی هستند مگر امام راحل رسماً نفرمودند هر کس با ولایت فقیه مخالفت کند با پیامبران و ائمه مخالفت کرده آن وقت اینها دم از امام، اسلام و خط امام هم می زنند.
محمدی با اشاره به ضرورت حفظ نظام اسلامی گفت: جمهوری اسلامی امانتی است الهی که در اختیار ما قرار گرفته است و به پای این نظام خون هزاران شهید، خون انبیاء، ائمه و صلحا ریخته شده تا به دست ما رسیده و بعد از 14 قرن نظامی اسلامی تشکیل شده است و به دست ما رسیده اگر امروز کوتاهی کنیم قطعاً روز قیامت شهیدان یقه ما را خواهند گرفت.
وی در ادامه با اشاره به جایگاه وقف، موقوفات را امانتی از ائمه اطهار دانست که در اختیار ماست و افزود: ما و همکارانمان در سازمان اوقاف و امور خیریه مسئولیت مان چند برابر است چرا که امانت‌دار پیامبر (ص)، ائمه (ع)، اولاد ائمه و واقفین هستیم اگر به خوبی انجام وظیفه کنیم ثواب مان چند برابر و در غیر این صورت بار گناهمان چندین برابر خواهد بود و در برابر خدا، ائمه و واقفان باید جوابگو باشیم.
سرپرست سازمان اوقاف تصریح کرد: برای حفظ، احیا و بهره برداری درست از موقوفات باید نهایت سعی و تلاشمان را به کار بگیریم.
محمدی خاطر نشان کرد: ائمه اطهار در تمامی لحظات زندگی ناظر تمامی اعمال و رفتار ما هستند و اگر درست به وظیفه مان عمل نکنیم مشمول نفرین آنها خواهیم شد و ما در سازمان اوقاف مسئولیت مان بیشتر است.
محمدی با بیان انتظارات خود از پرسنل سازمان، اظهار داشت: رعایت تقوا و تدین، حکم خدا و پیامبر، انجام درست وظیفه سازمانی و پرهیز از بروکراسی اداری و دست و پاگیر و تأسی به روحیه انقلابی و ایثار و فداکاری در مدیریت اداری و وظایف محوله از جمله توقعات و انتظارات من از تمامی مدیران ، معاونان و کارکنان سازمان و ادارات است.
وی تأکید کرد: بعد از گذشت 30 سال از انقلاب اسلامی باید روحیه انقلابی و اسلامی در مدیریت اداری کشور حاکم شده باشد و ما نباید تسلیم روحیه رخوت ، انفعال و بی تفاوتی بشویم.
سرپرست سازمان اوقاف افزود: تخلف در مجموعه اوقاف به هیچ وجه قابل تحمل نیست چرا که این مجموعه متعلق به ولی فقیه است البته همه نظام بایستی مشروعیت اش را از ولی فقیه بگیرد اما این مجموعه از شئونات ولی فقیه است و اگر ولی فقیه اجازه ندهد هیچ یک از ما نمی توانیم در مسئله موقوفات و متعلقاتش تصمیم بگیریم و دخل و تصرف کنیم و با اذن و اجازه او این حق را داریم لذا باید به وظیفه خودمان بدرستی عمل کنیم.