زارعی:اعلام اسامی نمایندگان جدید شکایت کننده از موسوی به دادستان کل کشور
ساعت ٤:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱٠ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از اعلام اسامی نمایندگان جدید شکایت‌کننده از موسوی به دادستان کل کشور خبر داد.


علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران و عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس که از جمله امضا کنندگان شکایت از موسوی است، در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اعلام این خبر گفت: در نسخه‌ای از شکایت نمایندگان از موسوی که در اختیار داریم تعداد زیادی امضاء کننده به آن اضافه شده است که این امضاهای جدید را به زودی به دادستان کل کشور ارائه خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه نمایندگان زیادی خواستار امضای شکایت از موسوی بودند، خاطرنشان کرد: شمار زیادی از نمایندگان در مجلس با مراجعه به دوستان ابراز گلایه می‌کردند که چرا نتوانستند شکایت از موسوی را امضا کنند از این رو اصل شکایت حدود 100 نماینده بر سر جای خود باقی است و اسامی بقیه امضا‌ کنندگان تحویل دادستانی کل کشور خواهد شد.
زارعی تصریح کرد: هر کدام از نمایندگانی که این شکوائیه را امضا کرده‌اند دچار هیچ شک و تردیدی نیستند و معتقدند که آنچه از سوی موسوی و هوادارانش در حوادث پس از انتخابات صورت گرفت، اقدامات و رفتار مجرمانه‌ای بوده که باید هر چه سریع‌تر او و هوادارانش تحت پیگرد قضایی قرار گیرد.
وی ابراز امیدواری کرد که با توجه به آنکه نمایندگان به وظیفه خود عمل کردند دستگاه قضا نیز متقابلا در برخورد با عوامل کودتای مخملی و براندازی نرم وظیفه خود را به درستی انجام دهد.
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان مجلس در بخش دیگری از گفتگوی خود با خبرنگار پارلمانی فارس به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نخبگان مبنی بر اینکه زیر سوال بردن اصل انتخابات جرم است، اشاره کرد و گفت: در این بخش می‌توان از جنبه ولایی بدان نگاه کرد چرا که کسانی که اصل انتخابات را زیر سوال برده‌اند قطعا دچار رفتار مجرمانه شده و لذا این سخنان رهبر معظم انقلاب حجتی است برای دستگاه قضایی تا به وظیفه خود در این زمینه عمل کند.
وی ادامه داد: قبل از آنکه رهبر معظم انقلاب این سخنان را مطرح کنند به روشنی مشخص بود که رفتار موسوی مجرمانه است که در دادخواست نمایندگان از او به قوه قضائیه تحریک مردم برای اغتشاش، مخالفت با ارکان نظام، زیر سوال بردن اصل انتخابات، نسبت‌های ناروا دادن به نظام اسلامی و ... درج شده است.
وی خاطرنشان کرد: اینگونه اقدامات موسوی منجر به خسارات مالی و جانی فراوانی به مردم شد که یقینا رفتار او مجرمانه است و باید با او برخورد شود.
زارعی تهیه و تنظیم شکایت حدود 100 نماینده از موسوی را در همین راستا دانست و افزود: فرمایش اخیر رهبری حجت را بر همگان تمام کرد چرا که مگر کسی می‌تواند به خود اجازه دهد با چارچوب‌ها و دستاوردهای نظام اسلامی بازی کند و آزادانه به اینگونه اقدامات خود ادامه دهد.
نماینده مردم تهران در خانه ملت در ادامه به طرح مباحثی همچون وحدت ملی و آشتی ملی اشاره کرد و افزود: باید دید که این طرح‌ها از کجا و از سمت چه کسانی بیرون می‌آید؛ طرح وحدت از سوی کسانی مطرح می‌شود که انتخابات را زیر سوال بردند وامروز به دلیل آنکه طرح‌شان ناموفق از آب درآمد و شکست خوردند، و برای آنکه اقداماتشان کماکان کشف نشود، این طرح‌ها را مطرح می‌کنند.
وی تاکید کرد: طرح‌هایی همچون وحدت ملی و آشتی ملی از سوی کسانی مطرح می‌شود که اهداف کار خود را بر دشمنی گذاشته‌اند لذا این طرح انحرافی و یقینا درست نمی‌باشد ضمن اینکه معتقدیم باید وحدت در خانواده بزرگ اصولگرایی همچون گذشته با محوریت ولایت فقیه ادامه پیدا کند.