عظیمی در گفتگو با فارس: توطئه دشمنان را باید با درس گیری از 13 آبان خنثی کرد
ساعت ٧:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٩ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: سخنگوی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه 13 آبان تداعی‌گر ایثار و شجاعت ملت ایران است، افزود: از این روز باید درس دشمن شناسی و راه‌های مبارزه با آن را پیدا کنیم تا توطئه‌های دشمنان خنثی شود.


محمد عظیمی سخنگوی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با اشاره به فرا رسیدن روز 13 آبان، گفت: روز 13 آبان یکی از روزهای بسیار مهم کشور است و در سطح بین‌المللی نیز دارای جایگاه بخصوصی است.
سخنگوی جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: تسخیر لانه جاسوسی از طرف دانشجویان پیرو خط امام و روز دانش آموز سبب تعیین این روز از سوی مجلس به عنوان روز بین‌المللی مبارزه با استکبار جهانی شده است.
عظیمی با تاکید بر اینکه 13 آبان یکی از روزهای تداعی‌گر ایثار و شجاعت ملت ایران است، تصریح کرد: همه آحاد ملت این روز بزرگ را در خور شأن آن باید پاس بدارند.
وی با اشاره به اینکه جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در روز 13 آبان با تمام وجود به میدان می‌آید، افزود: ما در این روز علاوه بر کارهایی که در مجموعه حزب انجام می‌دهیم و در راهپیمایی آن نیز حضور جدی خواهیم داشت.
این فعال سیاسی با تاکید بر اینکه تبلیغات مناسبی برای حضور حداکثری مردم در راهپیمایی خواهیم داشت، افزود: ابعاد روز 13 آبان باید تبیین شود و از آن باید درس دشمن شناسی و راه‌های مبارزه با آن را پیدا کنیم تا توطئه‌های دشمنان خنثی شود.