رئیس نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین: هم اکنون تهدید نرم تبدیل به جنگ نرم شد
ساعت ۱:۳٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٧ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رئیس نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری تهدید نرم تبدیل به جنگ نرم شده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، حجت‌الاسلام محمدی در همایش بسیج و رسانه اظهار داشت: رسانه‌ها در این جنگ دارای نقش و جایگاه ویژه‌ای هستند.
وی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها در برخی مواقع در خط مقدم و در برخی مواقع نقش پشتیبانی کننده، با بسیج کردن توان خود در تبیین تبلیغ و اطلاع‌رسانی فرمایشات و تدابیر رهبری را دارند.
رئیس نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین با بیان اینکه هر جنگی نیازمند فرمانده است، بیان داشت: فرمانده جنگ در دفاع مقدس امام خمینی (ره) و هم اکنون مقام معظم رهبری است و باید قطب‌نمای ما بوده و فعالیت خود را در این جنگ اساسی بر اساس تدابیر و فرمایشات ایشان به پیش بریم.
محمدی ادامه داد: قطب‌نما در این جنگ فیزیکی نیست و بصیرت رسانه‌ها برگرفته از تدابیر و فرمایشات مقام معظم رهبری است.
وی با تقسیم‌بندی جامعه نسبت به ولایت خطاب به رسانه‌ها گفت: شما باید طبقه ممتاز بوده که هم در سر و هم در عمل تابع ولایت باشید.
رئیس نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین همچنین جمهوری اسلامی را بزرگ‌ترین امانت برشمرد و عنوان داشت: برای پیروزی و دوام انقلاب خون شهدا و انبیا ریخته شده است.
محمدی با اشاره به انتخابات قبل و بعد انتخابات ابراز داشت: قبل و بعد از انتخابات بعضی از افراد با سخنان خود فتنه‌هایی ایجاد کردند که موجب شادی و کف زدن دشمنان شد و اکنون متوجه شده‌اند که به خطا رفته‌اند و خود را آخر خط می‌بینند و بحث آشتی ملی را مطرح می‌کنند، در حالی که مقام معظم رهبری فرمودند چه جرمی بالاتر از آن است که اقدامات باشکوه ملت را زیر سوال برد.
وی خواستار پیگیری رسانه در این رابطه شد و اظهار داشت: رسانه‌ها باید ببینند که مجرم در این ارتباط کیست.
رئیس نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین ادامه داد: هم‌اکنون عده‌ای با طرح آشتی ملی به دنبال پاک کردن صورت مسئله هستند.
محمدی با اشاره به اقدامات بعضی از افراد و گروه‌ها در ایجاد فتنه در روز 13 آبان ماه تصریح کرد: بعضی افراد و گروه‌ها در صدد فراهم کردند مقدمات فتنه برخلاف نظرات امام (ره) و رهبری هستند، در حالی که خط امام (ره) را باید از رهبری آموخت چرا که کسی نزدیک‌تر از رهبری به ایشان نیست و این مدعیان از امام (ره) خرج می‌کنند.