رسایی در گفت‌و‌گو با شبکه ایران خبر داد آخرین خبرها از شکایت وکلای مردم از مهند
ساعت ۱:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٧ : توسط : حسینی

 

وکیل مردم تهران در بهارستان، جرایم مهندس موسوی را ملی دانست و اضافه کرد: به همین دلیل جرایم میرحسین باید در دادستانی کل کشور پیگیری شود.

شبکه ایران: پس از اعلام خبر شکایت نمایندگان ملت در بهارستان از مهندس موسوی، رسانه‌های اصلاح‌طلب تلاش کردند تا در صحت این خبر خدشه وارد کنند اما وقتی توفیقی در این راستا نیافتند، اظهارات اخیر جعفری، دادستان تهران را بر پیشانی خود نشاندند تا به گفته نمایندگان، اقدام آنان را تحت‌الشعاع قرار دهند.

جعفری در اظهارات خود عنوان کرده بود که شکایتی از مهندس موسوی به دادستانی تهران ارسال نشده است.

اما آنچه از دایره توجه حامیان مهندس موسوی دور ماند، تاکید نمایندگان بر ارسال شکایت‌نامه خود به دادستانی کل کشور بود.

حمید رسایی، وکیل مردم تهران در بهارستان، همان زمانی که خبر شکایت نمایندگان را رسانه‌ای کرد، از ارسال آن به دادستانی کل کشور خبر داد؛ با این حال این موضوع هم، برخی رسانه‌ها را از تلاش برای مخدوش کردن اقدام نمایندگان مجلس باز نداشت.

بر این اساس، رسایی امروز در گفت‌وگو با "شبکه ایران" بار دیگر بر پیگیری شکایت‌ نمایندگان از طریق دادستانی کل کشور تاکید کرد و گفت: جرایم موسوی ملی است و باید در دادستانی کل کشور پیگیری شود. به همین دلیل نمایندگان شکواییه خود را در اختیار آقای اژه‌ای قرار داده‌اند.

به گفته او شکایت نمایندگان هم‌اکنون در دستور کار دادستانی کل کشور قرار دارد و در حال رسیدگی است.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین از تلاش رسانه‌های اصلاح طلب برای تحت‌الشعاع قراردادن این شکایت و جناحی کردن آن ابراز تاسف کرد.

رسایی با بیان اینکه موسوی در حق تمام ملت ایران ظلم کرده است، همه را به تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب فراخواند.