سردار فضلی: گروه برانداز‌ چهار لشگر ‌را برای اغتشاش سازماندهی کرده بودند
ساعت ۱:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران گفت: گروه برانداز‌ چهار لشگر ‌را برای اغتشاش سازماندهی کرده بودند.


به گزارش خبرگزاری فارس از تویسرکان، سردار علی فضلی جمعه شب در یادواره سرداران و 72 شهید شهر تویسرکان با اشاره به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: آوازه‌ سردار شوشتری در دفاع مقدس، در دفاع از ولایت و دین زبانزد همه بود.
وی افزود: استکبار جهانی برای مقابله با کشورها به چهار محور جنگ سخت، جنگ نیمه‌سخت امنیتی و جنگ نرم روی می‌آورد که در ارتباط با جمهوری اسلامی جنگ نرم را در دستور کار خود قرار داده و البته رهبری نیز با درایت و تیزبینی خود از سال‌ها قبل این هشدار را داده بودند.
فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) بیان داشت: حرکت جنگ نرم دشمن از اسفند ماه سال قبل و پیش از برگزاری انتخابات خود را نشان داد و قدم به قدم توسط دشمنان خارجی و داخلی حرکت خود را آغاز کردند که تخلف بزرگی در راه است و یا اینکه دولت دروغگو است و این مسئله را آن قدر تکرار کردند تا مردم را با خود همراه کنند.
وی تصریح کرد: گروه براندازی چهار لشگر انسانی را سازماندهی کرده بود و چندین کارگروه ورزشی، سیاسی، اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و 20 کمیته شامل کمیته‌های دانش‌آموزی، دانشجویی، زنان، فرهنگیان، کارمندان، کشاورزان و اقشار مختلف برای انجام هدف تشکیل شد و قرار شد هر کاندیدایی که از سوی اصولگرایان وارد عرصه انتخابات شد عقبه او هدف قرار گیرد تا فقط کاندیدای مورد نظر آنان رأی آورد و اگر این گونه نشد ساز ابطال را سر بدهند که در همین راستا آتش فتنه را روشن کردند.
فضلی اضافه کرد: هنوز نتایج انتخابات اعلام نشده بود که میرحسین موسوی طی مصاحبه‌ای اعلام می‌کند که برابر اطلاعات واصله، با فاصله بسیار از رقیب برنده شده و بعد از اعلام فتنه رفته رفته از صبح شنبه تجمع‌ها و تخریب اموال عمومی آغاز شد.
وی ادامه داد: این اتفاقات در تهران و 11 شهر کشور آغاز شد و حضور عناصر مشکوک و تیراندازی‌های مشکوک به افراد و حمله به سه مرکز پایگاه مقداد سپاه حوزه کارگری و حوزه 124 و حاصل این مشکلات چندین روز درگیری در 180 نقطه تهران بود.
فرمانده سپاه تهران با بیان اینکه هدف اصلی براندازی نرم در ایران حذف رهبری بود، گفت: سران فتنه علیرغم مسائل مطرح شده در نماز جمعه 29 خرداد توسط رهبر معظم انقلاب دست از خیانت و فتنه برنداشتند و حادثه 30 خرداد را در تهران رقم زدند و در 180 نقطه تهران درگیری صورت گرفت که با دستگیری عناصر فتنه درگیری‌ها کاهش یافت اما قطع نشد که در مرحله دوم با دستگیری سران فتنه آرامش بر تهران حاکم شد.