جمعی از جانبازان از کروبی شکایت می‌کنند
ساعت ۱٢:٥٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٥ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: جمعی از جانبازان آمادگی خود را برای شکایت علیه مهدی کروبی به دلیل آنچه که نسبت به ایثارگران روا داشته است، اعلام کردند.


به گزارش خبرنگار سرویس "فضای مجازی " خبرگزاری فارس، فاش نیوز نوشت؛ در پی انتشار مصاحبه یکی از جانبازان آسایشگاه امام خمینی(ره) درباره برخورد مهدی کروبی ـ رییس سابق بنیاد شهید ـ و اطرافیان او با جانبازان قطع نخاعی، دیگر جانبازان این آسایشگاه نیز که در این ماجرا حضور داشته‌اند و هم اکنون در شهرستان‌ها به سر می‌برند برای آمدن به تهران و اعلام شکایت علیه کروبی اعلام آمادگی کردند.
جانبازان پس از خواندن این مصاحبه، با گذاشتن نظر در سایت و تماس تلفنی اعلام کردند که برای تأیید گفته های آقای "مصطفی پرکره " حاضرند با وجود مشکلات جسمی از شهرهای محل سکونت خود به تهران بیایند و با انجام مصاحبه گوشه‌های دیگری از اعمال ناشایست کسانی چون شیخ مهدی کروبی و گماشته‌هایش را فاش سازند که در حال حاضر علم طغیان علیه نظام مقدس اسلامی برداشته اند.
جانبازان نخاعی آسایشگاه شماره یک امام خمینی (ره) همچنین ابراز تمایل کردند که شکایتی را علیه کروبی و اعمال خشونت‌بار او به قوه قضائیه ارائه دهند.
مهدی کروبی که در زمان تصدی امور بنیاد شهید انواع برخوردهای ناشایست و خشونت‌بار را علیه بهترین فرزندان این ملت روا داشته و همه اینها تنها به دلیل کرامت و حساسیت جانبازان نسبت به حیثیت انقلاب در سینه های آنان مکتوم مانده است، اخیرا در دفاع از تعدادی افراد موهوم به دروغ‌‌پراکنی علیه نظام برآمده از خون شهیدان وجانبازان پرداخته و طرفدار حقوق شهروندی! شده است.