«سازمان» شیپور عقب نشینی زد جامعه آماده ساختارشکنی نیست
ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٤ : توسط : حسینی

سخنگوی سازمان مجاهدین(انقلاب) نسبت به ناامیدی و یأس مضاعف افراطیون ابراز نگرانی کرد. محسن آرمین در جمع تعدادی از اعضای انجمن اسلامی دانشگاه تهران با اشاره به برخی شعارهای ساختارشکنانه - که باعث رو شدن چهره حقیقی مدعیان اصلاحات شده - گفت: طرح شعارهای رادیکال نتیجه ای جز ایجاد و پراکندن یأس و ناامیدی در صفوف جنبش سبز ندارد.
وی با اذعان به این که «نباید حساسیت جامعه به سرنوشت خویش را به معنای آمادگی جامعه برای پذیرش شعارهای رادیکال و ساختارشکن تلقی کرد» از طرح موسوی درباره شبکه اجتماعی استقبال کرد اما گفت: عدم توجه به اهداف راهبردی جنبش می تواند ایده شبکه اجتماعی را به عاملی منفی و کاهنده تبدیل کند. از این رو بکارگیری ایده شبکه اجتماعی در خارج از چارچوب ها و اهداف تعریف شده برای جنبش، آن را با شکست و ناکامی مواجه خواهد ساخت.
این اظهارات در حالی عنوان می شود که جریان آشوب طلب مدعی اصلاحات پس از شکست در انتخابات و اغتشاش پس از آن، با بحران هویت و هدف و برنامه مواجه شده است و شبکه اجتماعی کذایی هم که پوششی برای خانه های تیمی سیاست بازان است در عمل براساس امیال گروهک های ضد انقلاب- و البته با سرخوردگی تمام- مدیریت می شود.
آرمین در دیدار مذکور این را هم گفته است: «مشارکت حداکثری خواسته و راهبرد اصلاح طلبان بود و براساس تجارب انتخاباتی گذشته مطمئن بودیم مشارکت بالای 60 درصد می تواند نتیجه را به نفع مردم سامان دهد».
افزایش مشارکت مردم به 85 درصد در حالی در انتخابات باشکوه اخیر رقم خورد که درست برخلاف رجزخوانی و القائات همیشگی افراطیون مدعی اصلاحات، مردم مجددا به رئیس جمهوری اصولگرا رای دادند. نکته جالب در این میان این بود که در انتخابات اخیر به نسبت مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری سال 84، آرای نامزدهای اصلاح طلب 5 میلیون و آرای دکتر احمدی نژاد نامزد اصولگرایان 7 میلیون افزایش پیدا کرده بود. رقم خوردن چنین نتیجه ای که حتی رکورد 22 میلیون رأی خاتمی را هم می شکست، برای تبلیغات و القائات همیشگی افراطیون ویرانگر بود و به همین دلیل هم به «مشارکت بالای مردم» و «نفع مردم»- به تعبیر آقای آرمین- احترام گذاشتند و اقدام به اردوکشی و آشوبگری خیابانی کردند تا اصل ماجرای مهیب در نظر آنها، به حاشیه بیفتد.