عضو ارشد حزب اعتمادملی: کاش موسوی و کروبی پیروزی احمدی نژاد را تبریک می گفتند
ساعت ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٤ : توسط : حسینی

عضو ارشد حزب اعتمادملی گفت: کاش همانگونه که ناطق نوری در انتخابات سال 76 پس از پیروزی خاتمی به او تبریک گفت، در انتخابات 22 خرداد سال 88 نیز میرحسین موسوی و مهدی کروبی به احمدی نژاد برای پیروزی در انتخابات تبریک می گفتند.
محمدجواد حق شناس در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: در ایجاد درگیری های پس از انتخابات جریان افراطی باعث شد که فضا به سمت تنش و درگیری سوق پیدا کند.
وی افزود: کاش همانگونه که ناطق نوری در انتخابات سال 76 پس از پیروزی محمد خاتمی به او تبریک گفت، در انتخابات 22 خرداد سال 88 نیز میرحسین موسوی و مهدی کروبی به احمدی نژاد برای پیروزی در انتخابات تبریک می گفتند و آقای احمدی نژاد هم با ایجاد یک رابطه دوستی و تعامل قضیه را تمام می کرد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا با سر دادن شعارهای انحرافی از جمله استقلال آزادی جمهوری ایرانی و یا نه شرقی نه غربی دولت سبز ملی می توان به جامعه آرامش را تزریق کرد افزود: استقلال آزادی جمهوری اسلامی اصل انکارناپذیر انقلاب ما است.
حق شناس ادامه داد: کسانی که این شعار را سر می دهند ماهیت جمهوری اسلامی را نمی شناسند، زمانیکه گفته می شود جمهوری اسلامی ایران یعنی ایران به همراه جمهوری اسلامی و جمهوری اسلامی به همراه ایران.
حق شناس در پاسخ به این سوال که آیا ادامه حضور جریان سبز در خیابانها و ایجاد درگیری و مشکلات اجتماعی می تواند ثمری دربر داشته باشد افزود: اصلاً؛ من با هرگونه تجمع و حضور در خیابانها مخالف هستم این راه به مقصد نمی رسد.
وی تصریح کرد: باید در حول محور گفت وگو و تعامل حرکت کرد هر دو جریان باید بر روی یک میز بنشینند خواسته های خود را تبیین کنند و در جهت حفظ ایران عزیز و منافع ملی با هم دست رفاقت و دوستی بدهند! حق شناس البته نگفت چگونه می توان با کسانی که آشوب به پا کرده و باعث کشته شدن دهها انسان بی گناه شده اند دست دوستی داد