دشمن سالانه 40 میلیون دلار برای منحرف کردن اذهان دانش‌آموزان‌ هزینه می‌کند
ساعت ۱۱:٢٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان گفت: ‌دشمن سالانه 40 میلیون دلار برای منحرف کردن اذهان دانش‌آموزان‌ هزینه می‌کند.


حجت‌الاسلام علیرضا عرب‌پور امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به جدا نبودن دین از سیاست اظهار داشت: دین و دنیا و دین و سیاست ممزوج یکدیگر و جدا نشدنی‌ هستند.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به برخی از اصحاب پیامبر(ص) که دین خود را به دنیا فروختند، افزود: زمانی که دنیای افراد به مخاطره بیفتد، ایمان آنها در بوته آزمایش قرار می‌گیرد و کسانی از این آزمایش سربلند بیرون می‌آیند که دین به منافع شخصی خود نفروشند.
عرب‌پور با اشاره به این که امر به معروف و نهی از منکر تنها مربوط به مسائل اجتماعی و فرهنگی نیست، تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر تمامی ابعاد را در بر می‌گیرد و این امر مسائل سیاسی را هم شامل می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: کسی که می‌خواهد در مسیر اجتماعی امر به معروف کند، باید خودش در مسائل سیاسی ولایی محض باشد، چنین فردی از لحاظ شهامت و شهادت‌طلبی سرآمد است و دنیایش را فدای آرمان و آخرتش می‌کند.
عرب‌پور با بیان این که عمده‌ترین ناهنجاری‌های اجتماعی به علت عدم آگاهی از آموزه‌های دینی است، گفت: فرهنگیان به عنوان باغبانان بوستان تعلیم و تربیت باید مراقب نوگلان این بوستان باشند و از همان پایه اول دبستان شروع به آموزش مسائل دینی و تقویت بنیه مذهبی آنها کنند.
وی مهم‌ترین هدف دشمن را ضربه زدن به دین و مذهب عنوان کرد و افزود: دشمن سالانه 40 میلیون دلار برای منحرف کردن اذهان دانش‌آموزان از مسائل مذهبی هزینه می‌کند و نتیجه بررسی‌ها این است که برای ضربه زدن به شیعیان تنها از طریق معنویت شکنی، شخصیت شکنی، اعتقاد شکنی و مرجع تراشی است که می‌توان راه به جایی برد.
عرب‌پور تصریح کرد: تمام مراجع با وجود هجمه‌های دشمن حامی ولایت‌فقیه هستند و از مردم خواستار حرف‌شنوی و حمایت از رهبری هستند، زیرا سعادت و سلامت یک جامعه اسلامی در گرو وجود ولایت‌فقیه و حمایت مردم از ایشان است.