افتخاری در گفت‌وگو با فارس: مدعیان وحدت ملی باید از زمین دشمن خارج شوند
ساعت ۱۱:٠٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: افرادی که ادعای وحدت می‌کنند باید در ابتدا حسن نیت خود را نشان دهند و از زمین دشمن خارج شوند؛ چرا که با افراد غریبه که در زمین هستند، نمی‌توان وحدت ایجاد کرد.


لاله افتخاری، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و مطبوعات، اظهار داشت: سران اصلاحات قبل از ارائه طرح وحدت ملی بهتر است وحدت را در میان خود ایجاد کنند و در میان خود به تفاهم و وحدت نظر برسند.
وی گفت: سران اصلاحات باید در چارچوب قانون، ارزش‌های نظام را رعایت کنند و به انقلابی که مردم به خاطر آن ایثار کردند، احترام بگذارند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: وحدتی که به قدرت و انسجام در کشور منتهی شود، وحدت مورد نظر مردم است؛ ولی تا زمانی که عده‌ای بخواهند نقشه‌های دشمن را در کشور را اجرا کنند، نباید سخنی از وحدت با این عده بر زبان‌‌ها جاری شود.
افتخاری ابراز داشت: سران اصلاحات باید اعمال و رفتار خود را به سمت وحدت سوق دهند و تنها شعار و حرف زدن در این خصوص نمی‌تواند راهگشا باشد.
این نماینده مجلس در پایان با تاکید بر محوریت ولایت فقیه در مسئله وحدت گفت: وحدت با کسانی که در ایام بعد از انتخابات با سرپیچی از رهنمودهای رهبری، کشور را با مشکل مواجه کردند، تنها در صورتی میسر می‌شود که از گذشته‌ خود ابراز برائت کنند و گوش به فرمان رهبر شوند و نگذارند که کسی به این نظام بی‌احترامی کند.