بیغش در گفتگو با فارس: قانون باید به سراغ دانه درشت‌ها برود
ساعت ۱٠:٥٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون امنیت ملی در مجلس گفت: قانون فقط برای پا برهنه‌ها نیست و باید دانست عدالت وقتی وجود دارد که به سراغ دانه درشت‌ها برود.


محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در خصوص شکایت 100 نماینده مجلس از موسوی اظهار داشت: علت شکایت این نمایندگان از موسوی تحریک در کشتن مردم، تحریک در ضربه زدن به اموال بیت المال و بر هم ریختن بزرگترین پیروزی مردم ایران و دهها خیانت دیگر است که باید موسوی بنا بر آنها دستگیر می‌شد.
وی در خصوص اعتراض برخی از اعضای فراکسیون اقلیت نسبت به شکایت از موسوی و ایجاد تنش به این دلیل اظهار داشت: این بحث اعضای فراکسیون اقلیت باعث تنش است مگر می‌شود قانون فقط برای پا برهنه‌ها به کار رود باید دانست قانون و عدالت وقتی وجود دارد که به سراغ دانه درشت‌ها برود.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطر نشان کرد: ما اعتقاد داریم موسوی، کروبی و خاتمی باید محاکمه و مجازات شوند و بر این امر اصرار داریم.
وی اظهار داشت: بسیاری از خانواده‌ها اعتراض دارند که چرا سران اغتشاشات و گمراه کنندگان فرزندان آْنها آزاد و دستگیر نمی‌شوند ولی بچه‌های بیگناه آنها در بند هستند.
نماینده مردم شازند تاکید کرد: عدالت اسلامی حکم می‌کند با کسی که باعث اعمال ناشایست شده برخورد و به موقعیت و جایگاه او توجهی نداشته باشیم.
وی در پایان افزود: با توجه به اینکه نمایندگان وظیفه خود را انجام داده حال این انتظار از دادستان کل کشور وجود دارد که خیانت‌کاران به مردم و امت را دستگیر، محاکمه و مجازات کند.