ابوترابی :رسانه‌های داخلی باید با بصیرت، توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن را خنثی کنند
ساعت ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران در مجلس گفت: خبرگزاری فارس تلاش‌های فراوانی را در جهت مقابله با جنگ نرم دشمن داشته و باید در آینده نیز با دقت و بصیرت بیشتر این روند را ادامه دهد.


سید ‌محمدحسن ابوترابی فرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، اظهار داشت: دشمن بعد از شکست در دوران 8 سال دفاع مقدس و مقاومت ملت ایران و نیروهای انقلاب از رویارویی مستقیم با ایران پشیمان شده و رویکرد جنگ نرم را در پیش گرفته است.
وی گفت: جمهوری اسلامی در مقابله با جنگ نرم و رسانه‌ای دشمن باید تمام توان و ظرفیت خود را به کار گیرد و فتنه‌ها و نقشه‌های دشمن را شناسایی کند و با راهکار منطقی و صحیح به مقابله با این جنگ نرم دشمن بپردازد.
نماینده مردم تهران در مجلس نقش رسانه‌ها را در مبارزه با جنگ نرم نقش محوری دانست و تصریح کرد: رسانه‌های داخلی باید با بصیرت، توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمن را خنثی کنند و با الهام از رهنمودهای رهبری در جهت رویارویی منطقی با این مسئله گام بردارند.
ابوترابی فرد در پایان اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی از زیرساخت‌های مستحکم فرهنگی برخوردار است که این زیرساخت‌های مستحکم، مهمترین تکیه‌گاه کشور در مبارزه با جنگ نرم دشمن است.