سردار فضلی: در قبال شیطنت کانون فتنه در روز 13 آبان هوشیار باشیم
ساعت ۱٠:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٤ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران با اشاره به حوادث تلخ و قانون شکنانه پس از انتخابات گفت: کانون فتنه اعلام کرده که در روز 13 آبان شیطنت‌هایی را خواهد داشت. در این زمینه نیز باید هوشیار باشیم و غفلت نکنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، سردار علی فضلی ظهر امروز در جلسه یادواره کشوری شهید فهمیده و 36 هزار دانش‌آموز و 4 هزار شهید فرهنگی که در کرج برگزار شد، افزود: شهیدان اخیر برای اعتلای قرآن و عترت و جلوگیری از اختلافات شیعه و سنی رفته بودند که رسالت دینی خودشان را انجام دهند.
وی تصریح کرد: اما کوردلان و دست نشانده‌های آمریکا در اقدامی این عزیزان را به شهادت رساندند.
این مسئول ادامه داد: ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم و با اقدامات فرهنگی آرمان‌های آنها را به مرحله ظهور برسانیم.
فضلی تاکید کرد: برگزاری یادواره شهدا و 36 هزار دانش آموز ایران اسلامی اقدامی بزرگ و فرهنگی در راستای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل امروز است.
وی ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده قرار است در این یادواره از 41 شهید که در سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند نیز تجلیل شود.
این مسئول در ادامه سخنان خود به هفته دانش آموز و 13 آبان اشاره کرد و ادامه داد: کار فرهنگی را باید از دوران کودکی برای این قشر انجام دهیم تا زمانیکه به دانشگاه رفته و یا مسئولیت‌های خطیری را در جامعه به عهده می‌گیرند شخصیت‌های منزهی را داشته باشند.
فضلی افزود: در این راستا و به منظور توسعه اقدامات فرهنگی طرح صالحین را از سال گذشته اجرایی کرده‌ایم که تاکنون 900 هسته فرهنگی در این زمینه تشکیل شده است.
وی تأکید کرد: کانون فتنه اعلام کرد که در روز 13 آبان شیطنت‌هایی را خواهد داشت در این زمینه نیز باید هوشیار باشیم و غفلت نکنیم.
فرمانده سپاه سید‌الشهدای استان تهران گفت: البته امروز چهره نفاق برای همگان روشن شده است، اما اگر مراقب نباشیم در آینده مشکلات جدی‌تری را خواهیم داشت.