پخش شبنامه های تشنج زا در دانشگاهها
ساعت ۱٢:۳٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/٤ : توسط : حسینی

خیرا گروهی مجهول الهویه به صورت زیر زمینی در دانشگاه تهران به فعالیت پرداخته و با انتشار شبنامه های تحریک کننده به تشویق دانشجویان برای ایجاد تشنج می نماید.

متاسفانه با گذشت بیش از 4 ماه از انتخابات ریاست جمهوری هنوز گروهی قدرت طلب نمی خواهند جامعه به ویژه فضای دانشگاهها طعم آرامش را چشیده و بقای خود را در آشوب و ایجاد هیجان می بینند.
در روزهای اخیر به خصوص با بازگشایی دانشگاهها ، گروههای کوچک و بی هویتی در دسته های 20-30 نفره با نشان سبز و شعارهای موهن در صدد به هم ریختن فضای دانشگاهها بودند که با هوشیاری دانشجویان و مسئولین اقداماتشان ناکام ماند، اینک به دنبال آن هستند که از فضای استکبار ستیزی روز 13 آبان بهره لازم را برای رسیدن به اهداف شوم خود ببرند.
بر اساس گزارش جهان، اخیرا گروهی مجهول الهویه با عنوان « گروه انقلاب سبز » به صورت مخفیانه و زیر زمینی در دانشگاه تهران به فعالیت پرداخته و با انتشار شبنامه های تحریک کننده به تشویق دانشجویان برای ایجاد تشنج در روز 13 آّبان می نماید.
بر پایه این خبر در یکی از شبنامه های اخیرشان که به صورت نا مشخص میان شمشادهای دانشگاه، کیوسکهای تلفن و سرویسهای بهداشتی قرار داده بودند، و در بالای آن تصویر میرحسین موسوی قرار داشت ، ضمن توهین به مسئولان نظام از دانشجویان می خواهد تا به خیابانها آمده و اغتشاشات را ادامه دهند.جالب آنکه تنظیم کننده های این شبنامه کسانی را که دست به اغتشاش نزنند، دشمن ملت نام می نهند.
در این راستا کارشناسان و تحلیلگران، شکست افراطیون در پروژه به اغتشاش کشیدن فضای دانشگاهها و عدم استقبال و توجه دانشجویان را عامل این قبیل فعالیهای زیر زمینی و تحریک کننده تفسیر می نمایند.