وزیرکشور: انتقام شهدای عملیات تروریستی سیستان و بلوچستان را می گیریم
ساعت ۱۱:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۳ : توسط : حسینی
وزیر کشور گفت: انتقام شهدای عملیات تروریستی در استان سیستان و بلوچستان را از عوامل این جنایت می گیریم.

به گزارش ایرنا "مصطفی محمد نجار" عصر یکشنبه در مراسم "گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات تروریستی سیستان و بلوچستان"در مصلای بیرجند افزود: مقامات برخی کشورهای همسایه از حضور گسترده مردم در تشییع باشکوه پیکرهای شهدای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان و سفر مقامات ایران به این استان، دچار رعب و وحشت شده بودند.
وی،عوامل حوادث تروریستی را عناصری بی ارزش و فرومایه خواند و تصریح کرد: در30سالی که از عمر انقلاب اسلامی ایران می گذرد، دشمنان همواره به دنبال براندازی نظام اسلامی بوده اند اما تمام توطئه های آنان نتیجه معکوس داده و موجب پیوند بیشتر مردم شده است.
وزیر کشور اعلامیه های اهل سنت در محکوم کردن جنایات تروریستی منطقه پیشین شهر سرباز و مستحکمتر شدن صفوف شیعه و سنی را بهترن گواه این اظهارات خود دانست.
مصطفی محمد نجار با تاکید به اینکه "خون شهیدان انقلاب اسلامی، موجب استحکام وحدت ملی و نظام اسلامی شده است"، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران که توسط امام راحل بنا نهاده شده است نه تنها باعث احیای ایران شده بلکه بر همه کشورهای منطقه و جهان تاثیرگذار بوده است.
در این مراسم که از سوی سپاه انصار الرضا (ع)، سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران و کنگره گرامیداشت سرداران و امیران شهید خراسان جنوبی برگزار شد، قشرهای مختلف مردم، مسئولان اجرایی استان، بسیجیان، سپاهیان و نیروهای نظامی و انتظامی حضور داشتند.