هتاکی سایت حامی هاشمی به نماینده روحانی تهران
ساعت ۱٠:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۳ : توسط : حسینی
سایت حامی مهدی هاشمی رفسنجانی و اغتشاشگران در مطلبی حجت الاسلام حمید رسایی نماینده تهران را مورد هتاکی قرار داد.

به گزارش ایرنا این سایت که سابقه طولانی در توهین به شخصیت های اصولگرا دارد در مطلبی درباره شکایت نمایندگان از میرحسین موسوی، تیتر این مطلب را "این صد نفر را رسایی از کجایش در می‌آورد؟" قرار داد.
شدت این بی ادبی رسانه ای به حدی بود که مسئولان این سایت مجبور شدند پس از چند ساعت تیتر مطلب مذکور را عوض کنند.
هتک حرمت نماینده مردم تهران در مجلس هشتم تنها در تیتر و متن این مطلب خلاصه نمی شود بلکه در ستون "نظرات خوانندگان" نیز به کرات به رسایی و جمعی دیگر از نمایندگان شکایت‌کننده توهین‌هایی روا داشته شده است.
وحشت سایت حامی میرحسین موسوی از شکایت بیش ار یکصد نماینده مجلس از کاندیدای آشوب‌گر و شکست‌خورده انتخابات ریاست جمهوری به حدی است که در این یادداشت به نقل از نماینده ای که حاضر نیست نامی از وی ببرد(و به همین علت احتمال ساختگی بودن آن زیاد است) بدون هیچ سند و مدرک خاصی امضای بیش از یکصد نماینده مجلس را زیر سئوال برده است.
پیش از این نیز برخی دیگر از سایت‌های زنجیره‌ای حامی موسوی اقدام به جعل مصاحبه از نمایندگان مجلس در تکذیب شکایت نمایندگان از کاندیدای سبزها کرده بودند. این در حالی است که طی روزهای اخیر ده‌ها نماینده از امضاکنندگان شکواییه علیه موسوی از جمله کوثری، غضنفرآبادی، حسینیان، زارعی، کوچک‌زاده، ابراهیمی، هدایت‌خواه و...، در گفت‌وگو با ایرنا و دیگر رسانه‌ها بر قاطعیت خود در شکایت از موسوی تاکید کرده بودند.
حجت الاسلام حمید رسایی که سابقه جهاد در هشت سال دفاع مقدس و افتخار جانبازی را دارد، در انتخابات مجلس هشتم در تهران با شکست کاندیداهای اصلاح طلب همچون مجید انصاری، رسول منتجب‌نیا و اسحاق جهانگیری به عنوان نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
گفتنی است در چهارمین جلسه از دادگاه محاکمه اغتشاشگران و متهمان کودتای مخملی، "حمزه.ک"(از روزنامه نگاران نزدیک به سایت مذکور)، افشا کرد: با فشارهای ...، سایت جمهوریت(نسخه اصلی سایت توهین کننده به نمایندگان مجلس) تبدیل به سایت تضعیف کننده سازمان های نظامی از جمله بسیج و سپاه و سازمان‌های دولتی شد و حتی این سایت خدمات دولت را نیز پول پاشی معرفی می‌کرد و کار به جایی کشید که این سایت بر خلاف واقعیت، شبهه تقلب در انتخابات را تلقین کرد.
برخی تحلیلگران معتقدند که علت هراس رسانه های افراطی و اقتدارگرا از محاکمه موسوی، ترس از افشای موارد جدیدی از پشت پرده اغتشاشات در دادگاه و آشکار شدن نقش عوامل اصلی کودتای مخملی است.
سایت حامی اغتشاشگران و کودتاچیان مخملی که به "شعبان بی‌مخ" سایت‌ها مشهور است و تا کنون بارها به شخصیت ها، مراجع و مقامات نظام توهین کرده است، پیشتر نیز در مطلبی از بازیگر بهائی فیلم سنگسار ثریا تجلیل کرده بود.