بهائیت به روایت سازنده انگلیسی آن!
ساعت ٢:٢۳ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۳ : توسط : حسینی

شبکه انگلیسی بی بی سی با اشاره به حمایت مجلس نمایندگان آمریکا از 7 تن از عناصر بهایی بازداشت شده، اعلام کرد بهائیت یک دین است که اعتقادی به دخالت در امور سیاسی ندارد.
به گزارش سایت بی بی سی، مجلس نمایندگان آمریکا با صدور قطعنامه ای خواستار آزادی 7 تن از سران بهایی شده که در ایران بازداشت شده اند. در این بیانیه ضمن ادعای نقض حقوق بشر در ایران، از ایران خواسته شده افراد مذکور فوراً آزاد شوند.
بی بی سی در عین حال از قول عبدالفتاح سلطانی - عضو گروهک کانون مدافعان حقوق بشر وابسته به شیرین عبادی وکیل مدافع بهائیان بازداشت شده- گفت: 7 اتهام سنگین از جمله جاسوسی، افساد فی الارض و محاربه را متوجه موکلین من کرده اند و پرونده این افراد حجیم و غیر عادی است.
سلطانی افزود: این افراد هیچ گناهی نکرده اند جز این که اعتقاداتشان با اعتقادات بنده(!) و خیلی از ایرانیان متفاوت است، یعنی دین بهائیت را دارند. حق هر انسان است که هر دینی را که خواست انتخاب کند.
بی بی سی آنگاه نوشت: بهائیان می گویند براساس اصول اعتقادی خود در امور سیاسی دخالتی ندارند و از قوانین کشور اطاعت می کنند.
گفتنی است گروهک انحرافی بهائیت همانند بابیت و وهابیت از سوی انگلستان و برای تحریف اسلام و انحراف مسلمانان راه اندازی شد و حمایت اخیر نمایندگان آمریکا نیز نشان می دهد که گروه یاد شده چه قدر مستقل است. در عین حال «دین» و «مخالف» دخالت در «سیاست» جا زدن حزب استعماری بهائیت از آن جهت جالب است که وابستگان و سرکردگان این گروه در دوران رژیم طاغوت با ورود کامل در عرصه سیاست، زمام قدرت را در مدیریت های کلان سیاسی، نظامی، اطلاعاتی و اقتصادی به دست داشتند و زمینه چپاول منابع ایران و سیطره استعمار را فراهم می کردند و پس از انقلاب نیز در زمینه های جاسوسی، تفرقه افکنی، نفوذ در مطبوعات و... فعال بوده اند. بنابراین با وجود انحرافی بودن مبانی بهائیت، عناصر بازداشت شده به خاطر خیانت های خود به کشور بازداشت شده اند نه به خاطر یک باور و اعتقاد!