وقتی سایت «کلمه» اسرائیلی می شود
ساعت ٢:٢۱ ‎ق.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۳ : توسط : حسینی

سایت وابسته به میرحسین موسوی صداقت خود را در دفاع از منافع ملی نشان داد!
در حالی که اغلب رسانه ها دروغ بودن شایعه روزنامه صهیونیستی هاآرتص درباره ملاقات دو مقام اتمی ایران و اسرائیل را منتشر کرده اند، سایت «کلمه» ترجیح داد به جای تکذیب صریح طرف ایرانی و معلوم شدن دروغ بودن گزارش هاآرتص، این گزارش را ذیل عنوان «مذاکره سلطانیه با نماینده اسرائیل» منتشر کند! سایت راه اندازی شده از سوی موسوی در عین حال ترجیح داد تکذیب صریح مقامات ایرانی را سانسور کند و حتی یک خط از آن را منتشر ننماید!
با مزه این که سایت ادوار نیوز وابسته به گروهک ادوار تحکیم(عناصری نظیر زیدآبادی، مومنی و...) هم در اقدامی مشابه تیتر زد «علامت سؤال بزرگ بر شعار مرگ بر اسرائیل؛ افشای مذاکرات محرمانه نمایندگان ایران و اسرائیل»!! این اقدام در حالی صورت می گیرد که برخی از اعضای سابق ادوار تحکیم نظیر حقیقت جو و موسوی خوئینی به آمریکا پناهنده شده اند و در خدمت پروژه های آمریکایی- صهیونیستی قرار گرفته اند. زیدآبادی رئیس گروهک یاد شده از جمله عناصری بود که چند سال پیش از طریق روزنامه وابسته عبدالله نوری به حمایت صریح از اسرائیل و تخطئه حمایت از ملت فلسطین پرداخت.
حامیان موسوی که به دعوت وی و کروبی در حاشیه راهپیمایی روز قدس جمع شده بودند، با ضربدر کشیدن روی شعارهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا، شعار نه غزه نه لبنان، جانم فدای ایران سر می دادند.
درپی شایعه سازی روزنامه هاآرتص، علی شیرزادیان سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان اعلام کرد: این شایعه دروغ محض و نوعی عملیات روانی است که برای تاثیرگذاری روی موفقیت مستمر دیپلماسی پویای ایران در نشست های ژنو و وین طراحی شده است. جمهوری اسلامی ایران در چارچوب سیاست اصولی اش، نه فقط رژیم صهیونیستی را به رسمیت نمی شناسد بلکه آن را رژیمی جعلی و غیرمشروع می داند.
هیئت اعزامی ایران در نشست ماه گذشته قاهره با موضعگیری قاطع، نه فقط زرادخانه هسته ای رژیم صهیونیستی را عامل ناامنی در خاورمیانه دانست بلکه خوی اشغالگری و کشتار روزانه زنان و کودکان فلسطینی از سوی آن را خطری برای امنیت بشریت عنوان کرد.
گفتنی است در جریان جنگ تحمیلی هنگامی که صهیونیست ها برای پیشگیری از رویکرد ملت های مسلمان به ایران اسلامی، شایع کردند، ایران از اسرائیل اسلحه خریده است، حضرت امام(ره) در پاسخ فرمودند: اسرائیل خودش می داند آنقدر منفور است که اگر دستش را به بحر محیط بزند، آن را نجس خواهد کرد.