استاد ایتالیایی: هولوکاست افسانه‌ای بیش نیست
ساعت ۱٠:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱ : توسط : حسینی

 

استاد و محقق فلسفه حقوق دانشگاه علوم اعلام کرد درخصوص هولوکاست تنها واقعیت‌های رسمی متناقضی وجود دارد که نمی‌توان از نظر تاریخی آنها را مورد تایید قرارداد.

به گزارش شبکه ایران به نقل از روزنامه "لاریپوبلیکا" ایتالیا "آنتونیو کاراچولو" استاد و محقق فلسفه حقوق دانشگاه علوم رم با انکار آنچه که یهودیان آن را هولوکاست می‌نامند اعلام کرد که این رخداد صرفا افسانه‌ای است که حقیقت ندارد.

به گزارش روزنامه لاریپوبلیکا "آنتونیو کاراچیولو" استاد فلسفه حقوق دانشگاه علوم رم در مقاله‌ای نوشت : درخصوص موضوع هولوکاست تنها واقعیت‌های رسمی متناقضی وجود دارد که نمی‌توان از نظر تاریخی آنها را مورد تایید قرارداد.

این استاد ۵٩ساله ایتالیایی با اعلام اینکه هولوکاست افسانه‌ای است که برای سرزنش روحی ملت‌ها طرح و ساخته شده است تاکید کرد که حتی اتاق‌های گاز و شش میلیون یهودی کشته شده در اردوگاه‌های نازی که صحت آنها تایید نشده از جمله مواردی هستند که باید در مورد آن تحقیق و بررسی شود.

وی در ادامه آورده است به آنهایی که از من می‌پرسند آیا ضد یهودی هستم؟ پاسخ می‌دهم انکار هولوکاست به معنای ضدیهودی بودن نیست و من هرگز معنی این کلمه را نفهمیده‌ام.

وی همچنین با دفاع از آزادی بیان برای منکران هولوکاست و عدم تهدید آنها به زندان اعلام کرد که بارها به خاطر عقیده خود در این زمینه مورد تهدید و توهین قرار گرفته است ولی هراسی ندارد و آماده مناظره در این باره با هر شخصی است.

وی در ادامه افزود: اختلافات تاریخی در خصوص تعداد یهودیان کشته شده در اردوگاه های نازی وجود دارد و دیگر کسی نمی‌تواند از ادعای شش میلیون قربانی یهودی بطور جدی حمایت کند.

کاراچیولو همچنین افزوده است: یهودیان گستاخی و ادعای غرامت روحی و مادی بی‌نهایت خود را بر روی این پایه بنا کرده اند.