سردار جعفری: حماسه 22 خرداد آزمایش بزرگ الهی بود
ساعت ٧:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٥/٢٩ : توسط : حسینی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد که ملت ایران از آزمایش بزرگ الهی در روز 22 خرداد سرافراز و پیروز بیرون آمد.
به گزارش خبرنگار کیهان، سرلشکر «محمدعلی جعفری» در جمع فرماندهان سپاه و بسیج استان مازندران در ساری با بیان این مطلب افزود: بی توجهی های اتفاق افتاده نسبت به اصول و ارزش های اسلام و انقلاب در سال های پس از جنگ، یکی از عوامل مهمی است که موجب ایجاد زمینه هایی برای سوءاستفاده دشمنان شده است و مخالفت با آراء و رویکردهای مردم توسط بعضی از افراد در این راستا قابل ارزیابی است.
وی با اشاره به نتیجه انتخابات اخیر در کشور گفت: خواسته ها و مطالبات واقعی ملت ایران در جریان رای به رئیس جمهور منتخب تجلی پیدا کرد و حقیقت ماجرا، شکل گیری فضای جدید سیاسی در جغرافیای ایران اسلامی بود و ملت ایران نیز در این عرصه بشکل مشخص مخالفت خود را با فقر، فساد، تبعیض و بی عدالتی اعلان نمودند.
فرمانده کل سپاه افزود: ماجرای ایجاد شبهه در انتخابات اجرای دستورالعمل هایی بود که در لابراتوارهای جاسوسی و ضدانقلابی در خارج از کشور طراحی شده بود و عده ای هم در داخل کشور اجرای آن را بعهده داشتند.
سردار جعفری با اشاره به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت هوشیاری خواص و عموم مردم در برابر امواج فتنه هایی که در شکل های مختلف بروز می نماید گفت: اجرای عدالت واقعی و نفی فقر و فساد و تبعیض و ایستادگی در مقابل زیاده خواهی های استکبار جهانی خواسته مشترک رهبری و ملت بزرگ ایران است.
وی در پایان با تاکید بر هوشیاری نیروهای سپاه و بسیج در برابر توطئه دشمنان گفت: ما با تمام قوا و توان از نظام و دستاوردهای آن دفاع خواهیم کرد.