بروجردی:شکایت مجلس از موسوی هرگز نمایشی نیست
ساعت ٩:٤٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/۸/۱ : توسط : حسینی

 

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با رد ادعای "سمبلیک بودن شکایت مجلس از موسوی"، تاکید کرد: شکایت نمایندگان ملت از میرحسین موسوی به هیچ عنوان یک حرکت نمایشی نیست و نمایندگان قطعا از طریق مجاری قانونی اتهامات موسوی را پیگیری خواهند کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی که در حاشیه نمایشگاه مطبوعات با خبرنگار شبکه ایران گفت‌و‌گو می‌کرد، جایگاه حقوقی نمایندگان مجلس را یادآور شد و تاکید کرد: نمایندگان با شکایت از میرحسین موسوی پیگیر اتهامات این کاندیدای شکست خورده خواهند بود.

علاءالدین بروجردی با بیان اینکه "طبق قانون اساسی همه نمایندگان مجلس حق اظهارنظر و موضع‌گیری درباره مسائل داخلی و خارجی را دارند"، اظهار داشت:  شکایت نمایندگان از موسوی نیز بر اساس همین حقوق قانونی نمایندگان مجلس است.

او با رد ادعای "سمبلیک بودن شکایت مجلس از موسوی"، تاکید کرد: شکایت نمایندگان ملت از میرحسین موسوی به هیچ عنوان یک حرکت نمایشی نیست و نمایندگان قطعا از طریق مجاری قانونی اتهامات  او را پیگیری خواهند کرد.

گفتنی اخیرا بیش از 100 نفر از نمایندگان مردم در مجلس از میرحسین موسوی به دادستانی کل کشور شکایت کرده‌اند.

به گفته نمایندگان، "بیانیه‌ها و اقدامات موسوی در طول این مدت لطمات و صدمات جبران ناپذیری را به آبروی نظام اسلامی و مردم و نیز اموال عمومی وارد کرده است."

گزارش‌های منتشر شده در این باره نیز حاکی از افزایش تعداد شاکیان موسوی در مجلس است.