سرلشکر فیروزآبادی شهادت فرماندهان سپاه و سران قبایل را تسلیت گفت
ساعت ۸:٠٠ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢٦ : توسط : حسینی

خبرگزاری فارس: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت شهادت سردار شوشتری و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران و ریش‌سفیدان سیستان و بلوچستان پیامی صادر کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از دفتر ویژه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، سرلشکر بسیجی سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت شهادت سردار شوشتری و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران و ریش‌سفیدان سیستان و بلوچستان پیامی صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر می‌باشد:
بار دیگر دست ایادی استکبار جهانی به رهبری آمریکا و انگلیس جنایتکار پس از تحمل شکست‌های خفت‌بار در منطقه در اقدامی تروریستی جنایت دیگری را آفریدند و جمعی از سربازان اسلام، قرآن و دلاور مردان سرزمین شهیدپرور ایران اسلامی و بویژه مجاهد قهرمان، شهید سرلشکر پاسدار نورعلی شوشتری راکه در حال انجام ماموریت تحکیم مودت بین فدائیان ملت و خدمتگذاران نظام و بزرگان و ریش‌سفیدان بلوچ بود را به همراه جمعی از بزرگان و خوبان بلوچ، ناجوانمردانه به شهادت رساندند.
برای او و همرزمانش که سال‌ها با قلبی مملو از عشق به شهادت و لقاءالله در جبهه‌های حق علیه باطل حضور مستمر داشتند، هیچ اجر و مزدی بالاتر از فیض عظیم شهادت و پیوستن به یاران شهیدشان نبود و خداوند منان اراده کرد که آن بندگان صالح را به والاترین آرزوی خود نائل نماید و برگی سیاه و ننگین به پرونده جنایت‌های تروریسم دولت‌های آمریکا و انگلیس بیفزاید.
برادران این جان برکفان در نیروهای مسلح و جوانان مسلمان بلوچ راه این شهیدان بزرگ را ادامه خواهند داد.
اینجانب شهادت این سرداران سلحشور اسلام و خوبان و بزرگان شهید بلوچ را به محضر حضرت بقیه‌الله الاعظم امام زمان علیه السلام و نائب ایشان رهبر عزیز و فرماندهی کل قوا حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، خانواده شهیدان این حادثه تروریستی، فرماندهان سپاه، ‌ملت‌ شهیدپرور و قهرمان ایران به ویژه مردم نیشابور، خراسان و سیستان و بلوچستان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.