رییس جمهوری در پیام تسلیت به مناسبت حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان:
ساعت ٧:۳٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢٦ : توسط : حسینی
اطمینان می دهم جنایتکاران پاسخ اعمال ضد مردمی خود را بزودی دریافت خواهند کرد
رییس جمهور در پیام تسلیتی به مناسبت شهادت جمعی از مردم و فرماندهان سپاه تصریح کرد: اطمینان می دهم که جنایتکاران پاسخ این اعمال ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند کرد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در پیام دکتر محمود احمدی نژاد از جنایت کوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداکار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه، اظهار تاسف شده است.
رییس جمهور از مسوولین ذیربط خواست با سرعت و قاطعیت، عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند .
متن کامل پیام به این شرح است:
"بسم الله الرحمن الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و مابدلوا تبدیلا
جنایت کوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداکار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه موجب تاثر و تاسف شدید اینجانب و درعین حال افتخاری ماندگار برای انقلاب اسلامی است.
تاثر از آن رو که عده ای فریب خورده و بی هویت، درعین عجز و ذلت، خدمت خالصانه به مردم شریف استان سیستان وبلوچستان را بر نمی تابند.
صداقت و پاکدامنی و مردمی بودن فرماندهان عالی، که با کمال عشق وتواضع به ملت، درمیان متن مردم بی آلایش حضور می یابند و به درد آنان رسیدگی می کنند و در تامین امنیت و رفاه سراز پای نمی شناسند، را بزدلانه و با فریب و انفجار پاسخ می دهند. این عملیات جز کینه و دشمنی با مردم مومن بلوچستان، هیچ پیام دیگری ندارد .
موجب افتخار است که فرزندان این ملت که عمرخود را در راه خدمت به آنان و دفاع از سرزمین لاله گون خود سپری کرده اند، اینگونه با کمال اخلاص و سادگی و مسوولیت پذیری درمیان مردم حضور می یابند و جان خود را درراه خدمت بی منت فدا می کنند .
انصافا مرگ در بستر برای چنین عزیزانی سزاوار نبود. خداوند متعال جهاد دیرینه و اخلاص پایدار آنان را با شهادت و قرب خود پاداش داد .
اینجانب ضمن تبریک وتسلیت به فرماندهی معظم کل قوا، فرماندهی محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده، عموم مردم استان وهمکاران محترم این شهید گرانقدر، به ملت عزیز وخصوصا مردم شریف استان سیستان و بلوچستان اطمینان می دهم که جنایتکاران پاسخ این اعمال ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند کرد. از مسوولین ذیربط می خواهم با سرعت و قاطعیت، عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند .
امنیت پایداردرسایه ایمان، اخوت، اعتماد متقابل حکومت و مردم تحقق می یابد و وجود این اعتماد بین مردم و دولت و نظام، موجب چنین کینه توزیهایی است .
از خداوند متعال رحمت واسعه خود را برای این شهیدان و ملت بزرگ ایران مسالت دارم.