عضو جامعه اسلامی مهندسین:موسوی خویینی ها کارگردان آشوب های اخیر است
ساعت ۱:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢٥ : توسط : حسینی
عضو ارشد جامعه اسلامی مهندسین گفت: از موسوی خویینی ها به عنوان صحنه پرداز و کارگردان آشوب ها و فتنه های اخیر می توان یاد کرد.
مهندس مصطفی میریان در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: من متعجب هستم که چرا دستگاه قضایی و دستگاه های اطلاعاتی ما اشاره ای به نقش مو سوی خویینی ها به عنوان تئورسین جبهه آشوب ها و فتنه ای اخیر نمی کند؟
وی ادامه داد: موسوی خویینی ها خود را پدرخوانده و ارجح از همه روحانیون می دانست و حتی قصد داشت که با رهبری عزیز نیز دست به مخالفت بزند که با خشم ملت ایران بر جای خود نشست.
این تحلیگر سیاسی افزود: موسوی خویینی ها در اصل میر حسین موسوی ؛مهدی کروبی و محمد خاتمی را مدیریت می کند و این 3 نفر تمام منویات قلبی خویینی ها را اجرا می کنند.
وی در خصوص تبعیت و سر تعطیم آوردن به وحدت ملت گفت: ملت ایران با حضور چشمگیر خود در روز جهانی قدس بار دیگر نشان داد که در برابر تمام مخالفان نظام وحدت و هم دلی دارد.
میریان افزود: بر همین اساس و با تبعیت از منویات حضرت آقا همه باید در برابر وحدت ملت سر تعظیم فرود بیاوریم این وحدت می تواند ما را از آماج حملات دشمنان نظام و انقلاب در آمان نگاه دارد.
وی در پایان خطاب به سران آشوب طلبان گفت: آنها باید از وحدت کلمه ملت درس عبرت بگیرند و خود را در برابر خواست و نظر ملت ایر ان قرار ندهند.