دولت آبادی:دستگاه قضایی باید به دیدار خاتمی با سوروس رسیدگی کند
ساعت ۱:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢٥ : توسط : حسینی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه قضایی کشور باید هر چه زودتر به جزییات دیدار محمد خاتمی رییس جمهور سابق ایران با سوروس یکی از عوامل ایجاد کودتاهای رنگین در کشورهای مختلف رسیدگی کند.
حجه السلام سید محمود حسینی دولت آبادی در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد: اگر به طور واضح ثابت شود که محمد خاتمی رییس جمهور سابق ایران با سوروس دیدار داشته است باید وی در دادگاه صالحه محاکمه شود.
وی ادامه داد: این دیدار حیثیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را خدشه دار کرده است و بر خلاف سوگندی است که محمد خاتمی به عنوان پاسدار قانون اساسی کشور یاد کرده است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی در ادامه در رابطه با برخورد با عوامل اصلی آشوب های اخیر گفت: سردمداران فتنه های اخیر باید از سوی دستگاه قضایی کشور محاکمه و به سزای اعمال خود برسند هیچ گونه مدارا و مماشات در این رابطه قابل قبول نیست.
وی تصریح کرد: عوامل اصلی آشوب های اخیر در پی ایجاد یک تغییر اساسی در ساختار نظام جمهوری اسلامی بودند بر همین اساس عدم برخورد قضایی با آنها می تواند عواقب نامطلوبی را در پی داشته باشد.
دولت آبادی در رابطه با ایجاد آشوب و اغتشاش در حین سخرانی دکتر حداد عادل در دانشگاه تهران نیز گفت: اینگونه اعمال و رفتار در شان و منزلت دانشگاه نیست.
وی در پایان خاطر نشان کرد: دانشگاه محل کسب علم و دانش است و اگر مخالفتی نیز وجود دارد باید با راهکارهای علمی و فرهنگی تبیین شود.