عضو کمیسیون قضایی مجلس:محمد خاتمی در مسیر دشمن قرار گرفته است
ساعت ۱:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢٥ : توسط : حسینی
عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت:از اظهارات آقای محمد خاتمی می توان برداشت کرد که او در مسیر دشمن قرار گرفته است.
حجت الاسلام والمسلمین سلمان ذاکر نماینده ارومیه در گفت و گو با ایرنا تاکید کرد:رییس دولت اصلاحات اخیرا سخنانی را بر زبان جاری کرد که همه دلسوزان نظام متحبر و مدهوش شدند.
وی ادامه داد: تاکید بر ادامه آشوب ها و پرداختن هزینه آن از سوی محمد خاتمی چه چیزی را ثابت می کند؟ آیا این سخنان دشمن شاد کن نیست؟
وی ادامه داد: ما باید توجه کنیم که آیا این پرچمی که از سوی خاتمی افراشته شده است در جهت منویات امام امت و رهبری عزیز است یا خیر.
ذاکر گفت: بیان چنین سخنانی تنها به التهاب و تنش در جامعه می افزاید ترغیب ملت برای ایجاد آشوب و اغتشاش جرمی نابخشودنی است.
این نماینده مجلس گفت: متاسفانه افرادی که در حال حاضر به عنوان لیدر و مسبان اصلی این آشوب ها معروف هستند تنها با اعمال نامتعارف و غیر منطقی خودشان برای بیگانگان و دشمنان نظام خوراک تهیه می کنند.
وی در خاتمه تاکید کرد: مانیفست و ادعاهای این آقایان با منافع نظام و انقلاب و رهبری عزیزی هم خوانی ندارد و می طلبد که دستگاه قضایی با افرادی که باعث سلب امنیت و آرامش جامعه شده اند به شدت برخورد کند.