تصویب یک طرح ضد ایرانی دیگر در مجلس نمایندگان آمریکا
ساعت ٦:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸۸/٧/٢۳ : توسط : حسینی
مجلس نمایندگان آمریکا که به شکل کاملا آشکاری تحت کنترل اسراییل است، با شش رای منفی طرحی را تصویب کرد که در صورت تایید نهایی آن در سنا و امضای اوباما، شرکت هایی که در بخش انرژی ایران سرمایه گذاری کنند، هدف قرار می گیرند.

به گزارش ایرنا، "بارنی فرانک" از صهیونیست های همجنس باز که ریاست کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا را هم برعهده دارد، بانی این طرح ضد ایرانی بود.
از زمان نشست ژنو، این دومین طرح مهره های اسراییلی خشمگین از مذاکرات است که در دستور کار مجلس نمایندگان آمریکا قرار گیرد.
نظام تبلیغات پرهزینه انتخابات مجالس در آمریکا باعث شده تا صهیونیست ها بتوانند با امکانات مالی و سیاسی گسترده، نمایندگان هوادار خود را راهی این مجالس کنند و عملا کنترل هر دو مجلس را در اختیار گیرند.
در همین چارچوب به هیچ وجه نمی توان مجالس در آمریکا و به تبع آن مصوبات آنها را تبلور اراده و خواست مردم آمریکا دانست چرا که آمریکایی ها هم عملا بزرگترین قربانیان سلطه نامشروع صهیونیست ها بر کشورشان هستند.
طبق این مصوبه مجلس نمایندگان آمریکا، دولتهای محلی و مرکزی آمریکا این اختیار را می یابند که سرمایه های خود را از شرکت های خارجی که بیش از 20 میلیون دلار در صنایع نفت و گاز ایران سرمایه گذاری کنند, خارج سازند.
صهیونیست های حاکم بر آمریکا دیگر تحریمی نمانده که بتوانند علیه ایران اعمال کنند و اعمال نکرده باشند و به همین جهت با تصویب تحریم های فرامرزی و فراکشوری، به تحریم شرکتهای خارجی روی آورده اند که با ایران همکاری کنند.
آیپک قبلا در ایالتهایی همچون ایالت کالیفرنیا که حوزه فرمانروایی این لابی اسراییل است همین لایحه را در مجلس ایالتی تصویب و به اجرا گذاشته است.
از زمان آغاز مذاکرات ژنو این دومین مصوبه نمایندگان اسرائیلی خشمگین از مذاکرات، علیه ایران است.